سیزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/11

نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته تهران (Iran Conmin 2017) سال‌ها است با حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه از نمایشگاه‌های تخصصی در صنعت معدن است که هر ساله جدیدترین محصولات معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدنی را به نمایش در می‌آورد. 
نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته هر سال با حضور جمع کثیری از شرکت‌های معدنی برگزار می‌شود و مکانی مناسب برای رقابت شرکت‌های فعال در این صنعت است. به کار بردن مواد معدنی مرغوب که با استفاده از ماشین آلات پیشرفته میسر است، یکی از مهم‌ترین اهداف صنعت معدن در تمام کشورها است.

 غرفه سازی رایکا سازان

نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته تهران به مدت چهار روز در تاریخ 13 تا 16 آبان امسال (1396) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار می‌شود.

از اهداف این نمایشگاه می‌توان به افزایش مبادله‌های بازرگانی خارجی؛ گسترش همکاری‌های اقتصادی داخلی و خارجی صنف و صنعت سنگ؛ ایجاد رقابت سالم داخلی و خارجی؛ تبادل اطلاعات و دانش فنی در تمام زمینه‌های صنعت سنگ؛ انتقال فناوری؛ توسعه ارتباطات بین ‌المللی؛ توسعه خدمات نرم‌افزاری، فنی و مهندسی سنگ در داخل و تلاش برای صادرات آن و توسعه اطلاعات عمومی بازدیدکنندگان اشاره کرد.

چه موضوعاتی در نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته مطرح می‌شوند؟

از موضوعاتی که در این نمایشگاه مطرح می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: معادن زیر زمینی و روباز، دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین آلات خاکبرداری، ماشین آلات راهسازی و معدنی، دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین آلات حفر و نگهداری تونل، انواع ماشین آلات و تجهیزات حفاری، دستگاه‌ها و تجهیزات مرتبط به کانه آرایی و فرآوری معدنی، تجهیزات مربوط به انتقال و جابه‌جایی مواد معدنی، ماشین آلات و تجهیزات اکتشاف معادن، تجهیزات وابسته به ذوب و استحصال فلزات، سنگ‌های ساختمانی و تزیینی، ماشین آلات، تجهیزات و ابزار برش و فرآوری سنگ‌های تزئینی، سنگ‌های قیمتی و گرانبها، معدن و محیط زیست، سیستم‌های تهویه معادن، نرم افزارها و سیستم‌های پردازش داده‌های معدنی، فناوری‌های نوین در صنعت معدن؛ تجهیزات تامین برق و روشنایی معادن؛ تجهیزات، تخلیه و آبرسانی معادن زیرزمینی؛ انواع کمپرسور، تجهیزات نگهداری معادن، تجهیزات، قطعات و لوازم یدکی، شرکت‌ها و پیمانکاران معدنی، مهندسان مشاور، سرویس‌های تاسیساتی و ساختمان در حوزه معدن، طراحی معادن، خدمات، توسعه و پژوهش و فناوری روز در بخش معدن و فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش معدن.

 غرفه سازی رایکا سازان - نمایشگاه بین المللی معدن

شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی، شرکت‌های خدمات تعمیر و نگهداری، سازمان‌های مالی و سرمایه گذاری و شركت‌های مشاوره تحقیق و توسعه بازار می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند.

مهمترین کاری که شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته باید انجام دهند، طراحی غرفه‌ای است که بتواند بازدید کنندگان را در میان غرفه‌های بسیاری که در نمایشگاه وجود دارد، به خود دعوت کند. داشتن برنامه‌ ریزی و درست و حساب شده عمل کردن در نمایشگاه، شرکت کنندگان را در رسیدن به اهدافشان یاری خواهد رساند و نتایج مطلوبی را عایدشان خواهد کرد.

آنها در این نمایشگاه می‌توانند برای تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه نمایشگاهی با رایکا سازان اوج تماس بگیرند و تمام امور غرفه سازی را به افراد متخصص این شرکت واگذار و اطمینان خاطر داشته باشند که کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته در سال‌های گذشته بهترین گزینه‌ها را متناسب با شغل و فعالیت و هزینه‌ای که برای این کار در نظر دارند، به آنها پیشنهاد خواهند کرد.

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط به طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.