شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/11

نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از مهم‌ترین رویدادها در صنعت تأسیسات است که عرصه‌ای رقابتی برای شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این زمینه به وجود می‌آورد. این نمایشگاه امسال نیز مانند سال‌های گذشته با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین المللی برگزار  خواهد شد.

این نمایشگاه در سال گذشته با حضور 800 شرکت صنعتی از 33 کشور جهان برگزار شده است. همچنین، فرصت بسیار مناسبی را برای صاحبان صنایع فعال در این حوزه فراهم می‌آورد تا بتوانند توانایی‌ها، کالاها و دستاوردهای خود را در سطح گسترده ارائه دهند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تأسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره ببرند. این نمایشگاه در 13 سال گذشته بزرگ‌ترین و مهمترین رویداد تأسیسات ساختمان در خاورمیانه بوده است و همواره استقبال بی‌نظیر از آن شده است. برگزاری کارگاه‌ در غرفه‌ها از مهم‌ترین و کارآمدترین دستاوردهای این نمایشگاه است.   

 نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان

نمایشگاه بین‌ المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟

شانزدهمین نمایشگاه بین ‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی امسال (1396) به مدت چهار روز در تاریخ 3 تا 6 آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

چه محصولاتی در نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی عرضه می‌شوند؟

تجهیزات گرمایشی مانند: دیگ آب گرم، دیگ بخار و دیگ روغن؛ سیستم‌های مدرن گرمایش از كف و همچنین گرمایش تابشی، سیستم‌های جدید و هوشمند كنترل گرمایش؛ انرژی‌های نو و تجدیدپذیر؛ انواع سیستم‌های گرمایش داخلی؛ انواع آبگرمكن‌ها و انواع شوفاژهای القایی و هیترها.

تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع مانند: پكیج‌های سرمایشی؛ انواع فن و فن كویل، كندانسورها، پمپ‌های چگالنده سرمایشی و همچنین حرارتی؛ سیستم‌های تهویه مطبوع و انواع هواكش و دمپر؛ دریچه‌های تنظیم هوا؛ فیلتر، پرده و دوش هوا؛ سیستم‌های پالایش هوا؛ انواع هود؛ اتاق‌های پاك؛ سیستم‌های جدید و هوشمند كنترل سرمایش، انواع سیستم‌های رطوبت زا و خشك كن‌ها.

تجهیزات سردخانه‌ای و برودتی مانند: انواع چیلر و برج‌های خنك كننده؛ سیستم‌های تبریدی مایع؛ یخ سازها و بستنی سازها؛ گازهای مبرد و سرد كننده و روغن های برودتی؛ انواع فریزر و سردخانه؛ تجهیزات و ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ها؛ سیستم‌های برودتی انتقال دما و سیستم‌های برودتی سیار؛ دستگاه‌های تبخیركننده و كندانسورهای تبخیری، قطعات تبریدی سیستم‌های تهویه مطبوع؛ انواع ترموستات و لرزه گیر.

 نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان

انواع سیستم‌های تأسیساتی مانند: انواع رادیاتور و حوله خشك كن؛ انواع شیرآلات ساختمانی و صنعتی؛ انواع پمپ و فیلتر؛ تجهیزات تصفیه آب؛ سیستم‌های فاضلابی و رسوب زداها؛ انواع عایق‌های صوتی و رطوبتی؛ بوسترها؛ مشعل و تجهیزات اطفای حریق؛ مبدل‌ها و عایق‌های حرارتی و برودتی و انواع ابزار سنجش و اندازه‌گیری.

انواع لوله و اتصالات مانند: لوله و اتصالات پلیمری؛ انواع پلی پروپلین و پلیکا؛ لوله و اتصالات فاضلابی و اتصالات جوشی؛ لوله و اتصالات دو جداره و چند لایه؛ لوله و اتصالات آهنی، چدنی، مسی و برنجی؛ لوله و اتصالات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ لوله و اتصالات انعطاف پذیر و انواع عایق لوله و اتصالات.

تجهیزات الكترونیكی و سیستم‌های اتوماسیون منزل مانند: سیستم‌های روشنایی، امنیت و هشدار حریق؛ انواع تابلو برق، کنتور و انواع كلید و پریز؛ تجهیزات و لوازم جانبی آسانسور؛ سیستم‌های كنترل هوشمند ساختمان و تأسیسات آن؛ انواع سیستم‌های كنترل ساختمانی تحت وب؛ سیستم‌های مدیریت انرژی و كنترل دما.

کار اصلی شرکت‌ کنندگان در این نمایشگاه طراحی غرفه‌‌ای است که با آن بتوانند در بین رقیبان خود توجه بازدید کنندگان را به خود جلب نمایند. غرفه داران می‌توانند برای طراحی، ساخت و اجرای هر نوع غرفه نمایشگاهی با رایکا سازان اوج در تماس باشند و با اطمینان خاطر تمام امور غرفه سازی را به آنها بسپارند و مطمئن باشند که کارشناسان و متخصصان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در سال‌های گذشته، پیشنهاداتی بی نظیر برای آنها خواهند داشت.

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.