نمایشگاه ایران فارما

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/11

نمایشگاه ایران فارما فرصتی مناسب برای عرضه محصولات و خدمات فعالان حوزه صنعت دارو و صنایع وابسته و تجهیزات مراقبتی است. با توجه به اینکه در دو دوره قبل، این نمایشگاه توانسته است مشارکت بیش از 400 شرکت دارویی از 30 کشور دنیا و 27 هزار بازدیدکننده متخصص را جلب کند، امسال این نمایشگاه منتظر درخشش‌های بیشتر نیز خواهد بود. در واقع، نمایشگاه ایران فارما بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دارویی خاورمیانه است که در تهران برگزار می‌شود.

اتحادیه‌ صنفی صاحبان صنایع داروهای انسانی با 101 عضو حقیقی فعال و 105 عضو حقیقی وابسته در این حوزه یکی از اتحادیه‌های فعال در صنعت دارویی در ایران محسوب می‌شود.

همچنین، ‌با توجه به ارتباط گسترده‌‌ای که این اتحادیه با سازمان‌های مختلفی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ سازمان تأمین اجتماعی؛ سازمان توسعه تجارت و سایر صنایع مربوط دارد، نقش مهمی را در تصمیم‌گیری‌ها و خط مشی‌های صنعت داروسازی و تسهیل روابط تجاری ایفا می‌کند.

 نمایشگاه ایران فارما - غرفه نمایشگاهی با رایکاسازان

نمایشگاه بین المللی ایران فارما در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟

سومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما در تهران به مدت سه روز در تاریخ 21 تا 23 شهریور امسال (1396) در مصلی امام ‌خمینی (ره) برگزار می‌شود.

برخی شرکت‌ کنندگان در این نمایشگاه کارگاه‌های متنوعی در زمینه‌های مرتبط با صنایع دارویی و پزشکی همراه با امتیاز بازآموزی برای گروه‌های هدف برقرار خواهند کرد و همچنین کارگاه‌های داخلی و خارجی در زمینه‌های بازاریابی و امور بسته بندی و صادرات از دیگر رویدادهای مهم این نمایشگاه خواهند بود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه تخصصی معرفی توانایی‌ها و پتانسیل‌های بخش دارویی ایران است. جالب است بدانید که تولید زیست‌ داروها در سال‌های اخیر یکی از حوزه‌های پر رونق بوده‌ است. بعضی شرکت‌های ایرانی نیز که در تولید تجهیزات دارویی دارای فناوری‌های جدید هستند، در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

بخش دارویی ایران با تولیداتی از داروهای بدون علامت تجاری گرفته تا داروهای بیماری‌های خاص، در پی تولیدات و کشف بازارهای جدید است. همچنین، بازار داروهای گیاهی در این نمایشگاه گرم خواهد بود.  

بسی امیدوار کننده است که تعداد شرکت‌های ایرانی و خارجی در این نمایشگاه در مقایسه با دو نمایشگاه‌ قبلی چند برابر شده ‌‌است که نشان دهنده رشد قابل توجه بخش دارویی ایران است. در حال حاضر، کشور ایران قادر است سالانه حدود 200 میلیون دلار از تولیدات دارویی خود را صادر کند.

 غرفه نمایشگاهی با رایکاسازان

نمایشگاه بین المللی ایران فارما چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

  • عرضه مدرن‌ترین دستاوردها و نوآوری‌ها در زمینه دارو و صنایع وابسته
  • شناخت ظرفیت شرکت‌های فعال در زمینه دارو و صنایع وابسته
  • توانایی تأثیرگذاری بر بازار دارویی داخلی و خارجی
  • برقراری ارتباط با مراکز تحقیقاتی علمی داخلی و خارجی
  • ایجاد بستری برای تجارت بین‌ المللی در زمینه دارو و صنایع وابسته
  • حمایت از تولیدات داخلی و توسعه صادرات در زمینه دارو و صنایع وابسته

اصلی‌ترین کاری که شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه ایران فارما باید انجام دهند، طراحی غرفه‌ای است که بتواند  بازدید کنندگان را در میان غرفه‌های بسیاری که در نمایشگاه وجود دارد، به سمت خود جلب کند. برای این کار باید افراد متخصص را برای طراحی غرفه خود انتخاب کنند. طراحی یک غرفه خلاقانه و خاص شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد رساند و به نتایج مطلوبی دست خواهید یافت.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌توانند برای تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه نمایشگاهی با رایکا سازان اوج تماس بگیرند و تمام امور غرفه سازی را به افراد متخصص این شرکت بسپارند و این اطمینان خاطر را داشته باشند که کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی ایران فارما در سال‌های گذشته بهترین گزینه‌ها را متناسب با شغل و فعالیت و هزینه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اند، به آنها پیشنهاد خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه ایران فارما، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.