هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/12

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران بزرگ‌ترین رویداد در صنعت برق است و سالانه با حضور شركت‌ها و سازمان‌های داخلی و خارجی فعال در این زمینه برگزار می‌شود. امسال هفدهمین نمایشگاه صنعت برق در تهران مانند سال‌های گذشته برگزار خواهد شد و این نمایشگاه فرصت خوبی است تا شركت‌های فعال در این صنعت محصولات، نوآوری‌ها و دستاوردهای خود را برای دست اندركاران و متخصصان به نمایش بگذارند. برگزاری این رویداد با مشاركت تمام دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس توانایی‌ها و پتانسیل‌های این صنعت در ایران و دنیا خواهد بود.  

  شرکت غرفه سازی رایکا سازان

نمایشگاه بین المللی صنعت برق در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در شهر تهران به مدت چهار روز در تاریخ 13 تا 16 آبان امسال (1396) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه فرصتی مناسب برای عرضه فناوری‌های پیشرفته و تخصصی در این حوزه است. از اهداف این نمایشگاه می‌توان به افزایش آگاهی از توانایی‌های این صنعت؛ تقویت همکاری‌های ملی، منطقه‌ای و بین المللی؛ دیدار تولیدکنندگان داخلی و خارجی و تبادل تجربیات آنها با هم؛ ارتقای زمینه‌های علمی، کمک به ترویج و توسعه تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی و معرفی مباحث جدید در زمینه تجهیزات مرتبط با صنعت برق نام برد.

چه موضوعاتی در نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران مطرح می‌شود؟

انرژی برق و آب و فاضلاب اولین موضوع است که شامل راندمان سیستم‌های نیروگاهی، فناوری‌های مدرن برق ساختمان، شبکه توزیع برق، خانه‌های هوشمند و همچنین تازه‌های صنعت برق می‌شود.

گروه‌های خدماتی و پیمانكاری دومین موضوع است که شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی، شرکت‌های خدمات تعمیر و نگهداری تأسیسات برقی، سازمان‌های مالی و سرمایه‌گذاری و همچنین شركت‌های مشاوره تحقیق و توسعه بازار را در بر می‌گیرد.

جالب است بدانید نمایشگاه صنعت برق هر سال در خیلی از شهرستان‌های کشور برگزار می‌شود، ولی مهم‌‌ترین نمایشگاهی که در صنعت برق برپا می‌شود، نمایشگاه بین المللی صنعت برق در تهران است. هر سال تعداد زیادی از شرکت‌های خارجی و داخلی با هدف تبادل دستاوردهای علمی، صنعتی و خدماتی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند تا بتوانند رویکرد تجاری خود را به سمت و سوی ارتقای فروش و خدمات هدایت کنند.

  شرکت غرفه سازی رایکا سازان

چه شرکت‌هایی می‌توانند در نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران شرکت ‌کنند؟

این نمایشگاه به طور تخصصی در زمینه صنعت برق است و سازمان‌‌هایی که در آن شرکت می‌کنند در حوزه‌های انتقال و توزیع، نیروگاهی، اتوماسیون صنعتی و تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و تجهیزات ابزار دقیق، الکترونیک، مخابرات، صنایع سیم و کابل و صنایع روشنایی فعالیت دارند.

این شرکت‌ها می‌توانند با برنامه ریزی‌های دقیق و حساب شده و بسیار هدفمند در این نمایشگاه شرکت کنند و کالاها و خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند. در صورتی که شرکت در نمایشگاه هدفمند نباشد، نتایج خوبی را عاید شرکت کنندگان نمی‌کند و در واقع تنها هزینه‌های اضافی را بر آنها متحمل خواهد کرد. در این میان، طراحی غرفه نقش تعیین کننده‌ای در دستیابی به اهداف دارد.

مهم‌ترین کاری که شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران باید انجام دهند این است که غرفه‌ خود را به بهترین شکل طراحی کنند تا بتوانند در بین خیل عظیم رقیبان بیش از بقیه توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کنند و به این ترتیب بخشی از راه موفقیت را به خوبی طی کرده‌اند. 

غرفه داران می‌توانند برای طراحی، ساخت و اجرای غرفه نمایشگاهی مناسب با فعالیت خود با رایکا سازان اوج تماس بگیرند و با اطمینان خاطر امور خود را به آنها واگذار نمایند و مطمئن باشند کارشناسان و متخصصان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به آنها خواهند داد.

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط به طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی صنعت برق، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.