نمایشگاه بین المللی انرژی‌های خورشیدی و صنایع وابسته

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/26
چهارمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های خورشیدی و صنایع وابسته انرژی خورشیدی چیست؟
خورشید منبع بزرگ انرژی و سرآغاز حیات و منشأ تمام انرژی‌های دیگر روی زمین است که به طور مستقیم و غیر مستقیم ممکن است به شکل‌های دیگر انرژی تغییر یابد و برای حرارت آب، استفاده دینامیکی، حرارت فضایی ساختمان‌ها، خشک کردن تولیدات کشاورزی و تولید انرژی الکتریسیته کاربرد دارد.
در کشور ما می‌توان از صفحه‌های خورشیدی قابل نصب روی سقف ساختمان‌ها و شرکت‌ها در جهت صرفه ‌جویی در انرژی استفاده کرد. هرچند با به کار بردن انرژی خورشیدی نمی‌توان کل برق مورد نیاز یک ساختمان را تامین کرد، اما می‌توان با تأمین بخشی از الکتریسیته بخش دیگر را ذخیره کرد. همچنین، می‌توان از صفحات خورشیدی برای تولید الکتریسیته در جاده‌ها و خیابان‌ها استفاده کرد. در واقع، با توجه به اینکه منابع دیگر تولید انرژی در حال کاهش هستند، استفاده از انرژی خورشیدی راه حل مناسبی برای صرفه جویی در مصرف انرژی است. 

در کشور ما انرژی حرارتی خورشید برای مصارف خانگی، صنعتی و نیروگاهی و تبدیل مستقیم پرتوهای خورشید به الکتریسیته با فتوولتاییک کاربرد دارد؛ به همین دلیل، شرکت‌های زیادی در این زمینه شروع به فعالیت کرده‌‌اند. حتی در سال‌های اخیر نمایشگاهی نیز به نام نمایشگاه بین المللی انرژی‌های خورشیدی و صنابع وابسته برای معرفی این صنعت برگزار می‌شود و شرکت‌ کنندگان و بازدید کنندگان زیادی نیز دارد.  

چهارمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های خورشیدی و صنایع وابسته در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
نمایشگاه بین المللی انرژی های خورشیدی و صنایع وابسته بزرگترین گردهمایی مدیران و متخصصان حوزه انرژی و صنعت کشور به حساب می‌آید که با تمرکز بر موضوعات سیاسی و کاربردی بخش انرژی خورشیدی امسال با حضور استادان و صاحب نظران داخلی و خارجی برگزار می‌شود. در واقع، برگزاری این نمایشگاه پلی است بین افراد، بازار، صنعت و فناوری صنعت خورشیدی و یکی از اهداف آن این است که سهم انرژی پاک خورشید از تولید انرژی جهان را افزایش دهد. به علاوه، در این نمایشگاه جلسه‌ها و بحث‌های پربار، کارگاه‌های آموزشی، سمینارها و آخرین دستاوردها و فناوری‌های صنعت خورشیدی ارائه خواهند شد. 
چهارمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های خورشیدی و صنایع وابسته به مدت چهار روز در تاریخ 4 تا 7 آذر ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در این حوزه شرکت خواهند کرد و محصولاتی مانند سلول‌ها و صفحات خورشیدی، فناوری فتوولتاییک، سیستم‌های ذخیره سازی انرژی و گرمایش در آن به نمایش در خواهد آمد. 

اگر شما هم از افرادی هستید که در این حوزه فعالیت دارید، نباید هرگز فرصت شرکت در این نمایشگاه را از دست بدهید. با توجه به نوپا بودن این صنعت در کشور، باید از فرصت شرکت در نمایشگاه برای معرفی خود استفاده کنید. این نمایشگاه این مجال را به شما می‌دهد که به خوبی محصولات خود را برای مخاطبان و بازدید کنندگان به نمایش در آورید. 
برای جلب بازدید کننده یکی از کارهایی که باید انجام دهید تزئین غرفه نمایشگاهی به بهترین شکل است تا بتوانید در میان رقبای خود کاری بکنید که مخاطبان، غرفه شما را انتخاب کنند و برای آشنایی با محصولات و خدمات شما زمان بگذارند. با توجه به بزرگ بودن این محصولات باید در طراحی غرفه نمایشگاهی نهایت سلیقه را به خرج دهید. 
یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها که موفقیت شما را از شرکت در این نمایشگاه بین المللی تضمین می‌کند شرکت غرفه سازی رایکاسازان است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی انرژی های خورشیدی و صنایع وابسته در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند کرد.  
شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی انرژی های خورشیدی و صنایع وابسته، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.