نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/29

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور فرصتی مناسب را در اختیار استادان و دانشجویان قرار می‌دهد تا موجبات ارتقای دانش فنی برای آنها ایجاد شود.  
در نمایشگاه سال گذشته، 39 غرفه به عرضه کالاهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه‌های دولتی، 35 غرفه به دانشگاه‌های آزاد، 36 غرفه به پارک‌های علم و فناوری، 82 غرفه به بخش‌های خصوصی و 306 غرفه به و مراکز تحقیقاتی اختصاص یافتند. این نمایشگاه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیأت همراه شروع به کار کرد و شرکت کنندگان آن جدیدترین محصولات و خدمات خود را در زمینه تولید دستاوردهای پژوهشی و فناوری و تجهیزات آزمایشگاهی به نمایش در آوردند. 
این نمایشگاه هر ساله میزبان تعدادی از شرکت‎ کنندگان اروپایی و آمریکایی نیز است. به همین دلیل، این رویداد فرصت است که شرکت‌ها و افراد فعال در این حوزه بتوانند توانمندی‎های خود را با دیگر رقیبان خود مقایسه کنند. 
ایران در حال حرکت به طرف اقتصاد دانش ‎محور است تا بتواند با کاهش وابستگی کشور با درآمدهای نفتی تحولات خوبی در درآمدزایی به وجود آورد. 

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور امسال (1396) به مدت چهار روز در تاریخ 24 تا 27 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار خواهد شد. 
پرسشی که یک شرکت فعال در این زمینه پیش از مشارکت در هر رویدادی باید جواب‌های واضحی برای آن داشته باشد، دلیل حضور در نمایشگاه است. بازاریابی برای محصولات تولیدی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید برای درآمدزایی بیشتر انجام شود که نمایشگاه به خوبی این فرصت را فراهم می‌کند. نمایشگاه‌ها نقش مهمی را در بازاریابی بین المللی دارند و همچنین امکان ارزیابی و مقایسه میان محصولات عرضه شده را در یک مکان ایجاد می‌کنند. در نمایشگاه تولید کنندگان با سلیقه مصرف کنندگان و نیازهای آنان و اهداف آنها آشنا می‌شوند.
نمایشگاه در تولید محصولات منطبق بر نیازهای بازار، افزایش کیفیت و رقابت پذیری نقش مؤثری دارد. تولید کنندگان باید در حاشیه برگزاری نمایشگاه‌ها بازارهای هدف خود را بهتر بشناسند. از اهداف این نمایشگاه می‌توان به توسعه کمی و کیفی برای کسب آگاهی از خواست و سلیقه مصرف کنندگان، شناسایی رقیبان و رفتار آنها در بازار هدف و مذاکره رو در رو با خریداران اشاره کرد.
باید توجه داشته باشید که درآمدهای غیر مستقیم نمایشگاه شش برابر درآمدهای مستقیم آن است و همچنین، درجه اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم نمایشگاه‌ها بالا است. نمایشگاه به رشد و تکامل این صنعت کمک شایانی می‌کند.

اگر شما هم از فعالان این حوزه هستید، هرگز نباید فرصت شرکت در نمایشگاه را از دست بدهید. با توجه به مزایای بسیاری که شرکت کردن در نمایشگاه دارد، باید از ابتدای سال برنامه ریزی‌ها و کارهای لازم را هدفمند آغاز کنید. انتخاب شرکتی که بتواند ساخت غرفه سازی در شأن شرکت شما و فعالیتتان انجام دهد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. پیش از هر اقدامی تحقیقات و پژوهش‌های لازم برای سفارش غرفه سازی را انجام دهید تا نتایج خوبی از نمایشگاه به دست بیاورید. ظاهر خلاقانه غرفه شما می‌تواند توجه بازدیدکنندگان را به خوبی به خود جلب کند. با یک غرفه زیبا است که در میان رقبایتان منحصر به فرد دیده می‌شوید و راه پیشرفت برای شما باز خواهد شد. 
یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها که موفقیت شما را از شرکت در این نمایشگاه بین المللی تضمین می‌کند شرکت غرفه سازی رایکا سازان اوج است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط به طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.