نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/29

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی
نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران هر سال برای معرفی محصولات لوازم خانگی ایرانی برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور پر رنگ بسیاری از تولیدکنندگان داخلی و خارجی کار خود را آغاز می‌کند. از اهداف این نمایشگاه بین المللی می‌توان به کمک به ارتقای درآمدهای ارزی و توسعه صادرات غیر نفتی در کشور و توسعه بازار داخلی، تقویت تولیدکنندگان و ترغیب آنها به حضور در بازارهای رقابتی و آشنایی با مسائل تجارت بین المللی و شناخت مقتضیات بازارهای دنیای امروز با تأكید بر دو عنصر کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت تولید به عنوان دو عامل اصلی موفقیت صادرکنندگان را نام برد. 
شاید جالب باشد بدانید که گردش مالی تولید لوازم خانگی در کشور در سال‌ گذشته 8 میلیارد دلار بوده است و 75 درصد انواع لوازم خانگی مورد نیاز در کشور تولید می‌شده است. در سال گذشته، از میان شرکت کنندگان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران، تعداد 265 شرکت داخلی و 185 شرکت خارجی بودند.   

صدها شرکت، کارخانه و واحد تولیدی داخلی و خارجی با شرکت در این نمایشگاه تولیدات و خدمات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد و جدیدترین کالاها، لوازم، تولیدات و محصولات خود را ارائه خواهند کرد.  
لوازم خانگی تولیدی در داخل کشور از نظر کیفیت با کالاهای خارجی قابل رقابت هستند، اما متأسفانه قیمت برخی محصولات داخلی حتی تا 50 درصد هم ارزان‌تر است. برخی محصولات لوازم خانگی تولید داخل با صادرات به کشورهای دیگر سالانه بیش از 250 میلیون دلار سود وارد کشور می‌کنند.  
در سال گذشته، در صنعت لوازم خانگی کشور 400 واحد تولیدی فعالیت داشتند و 30 هزار نفر نیز به طور مستقیم در این واحدها مشغول به کار بودند.  

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

گروه بندی كالایی نمایشگاه لوازم خانگی تهران چگونه است؟
•انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی 
•انواع محصولات صوتی و تصویری 
•انواع ماشین‌های شوینده 
•انواع ظروف 
•انواع لوازم آشپزخانه 
•انواع محصولات پخت و پز 

در واقع این گروه بندی‌ها شامل یخچال، فریزر، كولر، پنكه، آبسردكن، بخاری، سماور، آبگرمكن، پكیج، شومینه، سیلندرگاز و هیتر؛ همچنین تلویزیون، ضبط صوت، رادیو و دستگاه دی وی دی، ظرف شویی، لباس شویی و كهنه شور؛ انواع ظروف چینی، كریستال، بلور، تفلون، چدن، نقره، ملامین، سرامیك، استیل، قوری، كتری، سیلور، لعابی و آبكاری شده؛ سرویس‌ها و لوازم آشپزخانه مانند قاشق، چنگال، كارد و چاقو، چای خوری و قهوه خوری، ادویه دان و نمكدان، ظروف نگهداری مواد غذایی، سطل، سبد، نردبان و سینك ظرف شویی و همچنین اجاق گاز، كباب پز، باربیكیو، سرخ كن، مایكروفر، مایكروویو و هواپز و انواع محصولات دیگر مانند جارو برقی، اتو، آبمیوه گیری، سشوار، چرخ گوشت، آسیاب، چای ساز، ساعت، چرخ خیاطی، ترازو و قهوه جوش و سبزی خرد کن می‌شود.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی تهران در تاریخ 4 تا 7 آذر ماه 96 به مدت چهار برگزار می‌شود.
اگر شما از فعالان در این حوزه هستید هرگز نباید فرصت در نمایشگاه لوازم خانگی را از دست بدهید. حضور در نمایشگاه با برنامه ریزی و رعایت اصول تجارت راه‌های زیادی را پیش روی شما باز خواهد کرد. مراوده با رقبا و مشتریان دید جدیدی به شما می‌دهد که با استفاده از آن خواهید توانست در سیستم تولید و فروش خود تغییرات اساسی و مفید ایجاد کنید.
یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها که موفقیت شما را از شرکت در این نمایشگاه بین المللی تضمین می‌کند شرکت رایکاسازان اوج است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.