نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/07/25

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته
به لحاظ گردشگری، کشور ما ایران امتیازات ویژه‌ای دارد که از آن جمله می‌توان به موقعیت جغرافیایی خاص و جاذبه‌های بی نظیر تاریخی، فرهنگی و طبیعی آن اشاره کرد. در سال‌های اخیر کشورهای زیادی توانستند با قرار گرفتن در مسیر گردشگری پیشرفت کنند و از طریق این صنعت نه چندان نو پا به سودهای کلان برسند. اما کشور ما در ابتدای این راه پر فراز و نشیب قرار دارد و امید است همان طور که گفتیم با توجه به پتانسیل بالایی که دارد بتواند یکی از پیشتازان گردشگری در دنیا باشد.
نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران معتبرترین رویداد در زمینه گردشگری در کشور ما است که علاقمندان را از همه دنیا به خود جلب می‌کند. این نمایشگاه بهترین گزینه بین المللی برای افراد فعال و علاقمند در این حوزه است. شرکت کنندگان در این نمایشگاه متخصصان صنعت گردشگری هستند و به همین دلیل تجربه مفید و خوبی را برای بازدید کنندگان رقم خواهند زد. سازمان‌هایی که با بخش فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتبط هستند، نمایشگاه را بهترین فضای بهینه سازی ارتباط رو در رو می‌دانند. 
با توجه به گستردگی این صنعت شرکت‌ها و فعالان زیادی می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند از آن جمله می‌‌توان خطوط هواپیمایی، خطوط دریایی و ریلی، هتل‌ها، موزه‌ها، آژانس‌های مسافرتی، خدمات بیمه و شرکت‌های کرایه خودرو را نام برد.

تمام افراد حرفه‌ای و حتی عموم مردم به دلیل جاذبه‌هایی که دارد می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند و به طور معمول دو روز ابتدایی نمایشگاه برای افراد حرفه‌ای و دو روز نهایی برای بازدید کنندگان عمومی است.

چه گروه‌هایی می‌توانند در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته شرکت کنند؟
•دارندگان پارک‌های تفریحی و آبی
•طبیعت گردان
•فعالان حوزه گردشگری سلامت
•شرکت‌های بیمه
•موزه داران
•ارائه دهندگان خدمات گردشگری ورزشی و زیارتی
•سازمان‌های گردشگری
•فروشندگان و تولیدکنندگان تجهیزات سفر و کمپینگ
•دارندگان وسایل حمل و نقل مسافرتی
•هتل داران
•فروشندگان تجهیزات هتل‌ها و رستوران‌ها

بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته چه کسانی هستند؟
•مدیران، سرمایه گذاران و فعالان تمام حوزه‌های مربوط به گردشگری
•استادان و دانشجویان صنعت گردشگری 
•افراد علاقمند به گردشگری و سفر 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
11 امین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به مدت چهار روز در تاریخ 3 تا 6 بهمن ماه  امسال (1396) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین ‌المللی تهران مانند سال‌های گذشته برگزار می‌شود.
یکی از مهم‌تریم کارهایی که شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌توانند انجام دهند این است که غرفه خود را به بهترین شکل طراحی کنند تا بتوانند بازدید کنندگان این نمایشگاه را به سوی خود بخوانند و نتایج مطلوبی نیز از شرکت در آن بگیرند. داشتن یک غرفه با طراحی خاص می‌تواند در میان انبوه شرکت کنندگان در این نمایشگاه، توجه بازدید کنندگان را جلب کند. به ویژه اگر شما محصولی برای ارائه نداشته باشید و تنها بخواهید خدمات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید باید بتوانید با یک طراحی خاص آنها را به سمت غرفه خودتان جلب کنید، در غیر این صورت آنها از کنار شما مانند غرفه‌های دیگر نمایشگاه خواهند گذشت. همان طور که می‌دانید نمایشگاه بزرگ است و زمان بازدید از آن محدود و بازدید کنندگان ترجیح می‌دهند وقت را از دست ندهند. 
اگر می‌خواهید با شرکت در این نمایشگاه به اهداف خود دست یابید، پیشنهاد ما به شما شرکت رایکا سازان اوج است. شما می‌توانید با اطمینان همه امور طراحی، ساخت غرفه سازی خود را به این شرکت بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.