نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ‌های تزئینی

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/08/04

یکی از مهم‌ترین و جالب‌ترین نمایشگاه‌هایی که در طول سال برگزار می‌شود نمایشگاه لوستر و چراغ‌های تزئینی است. جالب است بدانید که بیش از هشتاد درصد لوستر مورد استفاده در داخل کشور تولید می‌شود. این نمایشگاه در واقع ترکیبی از روشنایی، نور و زیبایی است که شرکت در آن حتی تنها به عنوان یک بازدید کننده خالی از لطف نخواهد بود و تصور چراغ‌ها و لوسترها به وسعت یک نمایشگاه بسیار جالب است. در نمایشگاه لوستر و چراغ‌های تزئینی انواع لوسترهای سقفی و دیواری و چراغ‌های تزئینی مناسب خانه‌ها، هتل‌ها، مساجد، زیارتگاه‌ها و شرکت‌ها عرضه می‌شوند. همچنین، انواع شمعدانی، انواع چراغ‌های شهری و فضای باز و انواع مجسمه‌ها و تابلوهای تزئینی نیز به نمایش در می‌آیند. 
تولید کنندگانی که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند، جدیدترین و زیباترین تولیدات خود را در معرض دید قرار می‌دهند. در این نمایشگاه که می‌توان آن را تلفیقی از صنعت و هنر دانست، صنایع، دستگاه‌ها و تجهیزات گوناگون نیز به نمایش گذاشته می‌شوند. 
این نمایشگاه نیز مانند دیگر نمایشگاه‌ها اهدافی را دنبال می‌کند که از آن جمله می‌توان به شناخت توانایی‌های صنعت لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی کشور اشاره کرد.
ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و عرضه مدرن‌ترین تولیدات لوستر و چراغ‌های تزیینی، بهره گرفتن گسترده از تبلیغات برای افزایش اعتبار و معرفی این صنعت، فراهم کردن فضای همکاری و تعاملات تأثیر گذار میان تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان و همچنین شناخت و معرفی تولید کنندگان و سازندگان برجسته این صنعت از دیگر اهدافی هستند که این نمایشگاه در پی آن است. 

نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ‌های تزئینی

توسعه و افزایش این صنعت، بالا بردن راندمان تولید این نوع محصولات، جستجوی بازارهای جدید، افزایش صادرات، شناخت مدرن‌ترین صنایع و تجهیزات صنعت لوستر و اشتغال زایی و جلب توجه مسئولان از دیگر اهدافی هستند که در برگزاری این نمایشگاه مد نظر هستند. یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در این نمایشگاه رخ می‌دهد این است که تولید کنندگان و بازرگانان با هم به مذاکره و گفتگو می‌نشینند و نتایج خوبی از این تعاملات خواهند گرفت.
به طور قطع، انواع لوسترها و چراغ‌های تزئینی و روشنایی از مهم‌ترین محصولاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند و به علاوه، می‌توان آئینه و شمعدان، آباژور و کنسول نیز در این نمایشگاه پیدا کرد. قطعات و لوازم جانبی لوستر و انواع چراغ‌های روشنایی و همچنین شاخه لوستر، حباب چراغ از دیگر کالاهایی هستند که در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرند.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ‌های تزئینی در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
25 امین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ‌های تزئینی در تهران در تاریخ 3 تا 6 دی ماه امسال (1396) به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود. 

اگر شما از هم کسانی هستید که در این صنعت مشارکت دارید، می‌توانید برای معرفی محصولاتتان در این نمایشگاه شرکت کنید. یکی از مزایایی که شرکت در نمایشگاه دارد، پیدا کردن بازارهای جدید است که راه را در آینده برای پیشرفت باز می‌کند. برای این که بتوانید نتیجه مطلوب را از نمایشگاه بگیرید، ساخت غرفه و تزئین آن نقش تعیین کننده‌ای دارد. با توجه به این که لوستر یک وسیله تزئینی است، باید خیلی هنرمندانه و با سلیقه در معرض دید قرار بگیرد.
در صورتی که می‌خواهید موفقیت خود را از شرکت در نمایشگاه تضمین کنید، پیشنهاد ما به شما شرکت غرفه سازی رایکا سازان اوج است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ‌های تزئینی در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 


شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط به طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های تزیینی، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.