نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات و تجهیزات فروشگاهی

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/08/30

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای
دیگر امروز همه ما ترجیح می‌دهیم با توجه به مشکلاتی که رفت و آمد در خیابان‌ها وجود دارد، یک بار خرید کنیم و خرید از فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای این امکان را برای همه ما فراهم می‌کند تا بیشتر مایحتاج روزانه خود را یک جا و در کمترین زمان تهیه کنیم. در پی این نیاز، فروشگاه‌های زیادی در کشور احداث شده‌اند. سرعت گستردگی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ در کشور و نیاز به مدیریت آنها متناسب با استانداردهای جهانی  اقتضا می‌کند که توجه ویژه و عمیق‌تری به این مقوله بشود. برگزاری نمایشگاه‌ می‌تواند یکی از راه‌های تبیین این حرکت باشد. نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای معرف توانایی‌ها و امکانات این صنعت مهم است.  

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به مدت چهار روز در تاریخ 12 تا 15 دی ماه امسال (1396) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود. 

نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی

چه گروه‌هایی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند؟
فروشگاه‌های بزرگ و رستوران‌های زنجیره‌ای اعم از خصوصی، دولتی و تعاونی اولین گروه شرکت کننده در این نمایشگاه هستند. انواع صنایع پخش از قبیل تولید کننده‌های کالا و محصولات غذایی، انواع مواد شوینده و بهداشتی، لوازم و مواد آرایشی، پوشاک و کیف و کفش، لوازم خانگی و مبلمان، اسباب ‌بازی، خودرو، لوازم صوتی و تصویری، لوازم ورزشی، صنایع دستی، تولید نان و شیرینی و همچنین فرش و نساجی را نیز می‌توان نام برد. 
در این نمایشگاه انواع خدمات فروشگاهی نیز ارائه می‌شود. لوازم و تجهیزات فروشگاهی خود مقوله‌ای است که تولید کنندگان بسیاری در این زمینه فعالیت دارند و شامل انواع و اقسام قفسه‌های فروشگاهی، انواع سبدهای حمل محصول، یخچال‌های بزرگ فروشگاهی، انواع نرم‌افزار فروشگاهی، صندوق و همچنین ریل کنار آن می‌شود. از دیگر تجهیزات فروشگاهی می‌توان به بارکد زن، بارکد گیر و دستگاه پول شمار نیز اشاره کرد که سازندگان آنها این امکان را دارند که محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارند. تولید کنندگان آسانسورها و پله‌های ‌برقی، مانکن‌ها، دستگاه‌های ویژه ورود به پارکینگ و دستگاه کارت ‌زن ویژه زمان توقف، تابلوهای تبلیغاتی خارج و داخل سالن، تولید کنندگان در‌های برقی، انواع دستگاه‌های امنیتی، سیستم‌های صوتی و تصویری، پروژکتور، دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی و نیز دستگاه‌های بسته‌ بندی نیز از دیگر گروه‌هایی هستند که می‌توانند در این نمایشگاه حضور به هم رسانند.
با توجه به این که این نمایشگاه بین المللی است از کشورهای دیگر نیز در این نمایشگاه حضور می‌یابند که از جمله نمایندگی‌های خارجی ساخت و ساز، معماری و خدمات داخل فروشگاهی را می‌توان جزء آن محسوب کرد. 
از دیگر شرکت کنندگان می‌توان به دارندگان فروشگاه‌های مجازی و مجتمع‌های بزرگ فروشگاهی اشاره کرد.

مهمترین مسئله برای شرکت کنندگان در نمایشگاه طراحی غرفه است که بسیار از اهمیت برخوردار است. در صورتی که محصول یا خدماتی برای ارائه در این نمایشگاه دارید و در آن ثبت نام کرده‌اید، باید هر چه زودتر به فکر انتخاب یک شرکت برای غرفه سازی باشید. در صورتی که می‌خواهید موفقیت خود را از شرکت در این نمایشگاه تضمین کنید، پیشنهاد ما به شما شرکت رایکا سازان اوج است. با یک انتخاب درست در انتخاب شرکت خواهید توانست نتایج مطلوبی از شرکت در نمایشگاه به دست آورید. 
شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.