برگزاری نمایشگاه‌‌ بهاره در شهر آفتاب

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/12/19

نمایشگاه بهاره تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ اسفند ماه ۹۶ در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

مهرداد جهانتاب در گفت وگو با خبرنگاران در تهران از برگزاری نمایشگاه‌‌ بهاره در شهر آفتاب ‌خبر داد و اظهار داشت: در نمایشگاه‌های بهاره که در سال‌های اخیر تقریبا در مکان‌های ثابتی در شهرهای مختلف برگزار می‌شود، همه کالاهای مورد نیاز مردم ارائه می‌شود.

وی افزود: ‌در این نمایشگا‌ه‌‌ بهاره ‌پوشاک، کیف و کفش، خوراکی‌های مختلف از جمله آجیل، شکلات و شیرینی، کالاهای اساسی و در برخی موارد حتی میوه، گوشت، مرغ و ماهی و… و همچنین مواد شوینده مورد نیاز خانه‌تکانی به قیمت مناسب و با تخفیف‌های 10، 20 و گاهی تا 30 درصد عرضه می‌شود.

جهانتاب با اشاره به حضور مغازه داران پلاسكو در نمایشگاه بهاره شهر آفتاب گفت: ماجرای تلخ پلاسكو هیچگاه از یاد ایرانی ها نخواهد رفت و باید همه تلاش كنیم تا كمی از مشكلات آن حادثه تلخ كاسته شود به همین دلیل در نظر داریم مغازه داران پلاسكو در نمایشگاه بهاره شهر آفتاب حضور داشته باشند تا بدانند ما نیز به یاد این عزیزان هستیم.

مسئول برگزاری نمایشگاه های بهاره با بیان اینکه ‌امسال بزرگ‌ترین و مجهزترین نمایشگاه فروش بهاره کل کشور در تهران برگزار می شود، تصریح کرد: این نمایشگاه برای مردم بهترین فرصت‌ است تا مایحتاج نوروز خود را تهیه کنند.

 نمایشگاه بهاره تهران از تاریخ 18 تا 28 اسفند ماه 96 در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط به طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بهاره در شهر آفتاب، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.