ثبت نام هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1397/01/22

نمایشگاه‌‌ فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطح وسیعی عرضه نمایند. نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه طی سیزده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته با حضور 800 شرکت صنعتی از 26 کشور جهان در فضایی به مساحت 33667 متر مربع برگزار شده است. شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند.
هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ 1 آبان سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم می‌آورد. با امید به اینکه بتوانیم در این رویداد گسترده میزبان شما بوده و فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم.

جهت ثبت نام به آدرس زیر بروید

محورهای نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی

تجهیزات و سیستم‌های گرمایشی

تجهیزات و سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع

تجهیزات سردخانه‌ای و برودتی

انواع تجهیزات تاسیساتی، رادیاتور، پمپ، فیلتر، شیرآلات و ...

انواع لوله و اتصالات

تجهیزات الكترونیكی و سیستم‌های اتوماسیون

توجه:


ثبت نام قطعی و مرحله اول واریز وجه در سال 97 متعاقباٌ اعلام خواهد گردید.
1- جهت پرداخت هزینه ارزی لطفا با ستاد برگزاری تماس حاصل فرمایید.
2- جانمایی بر اساس اولویت واریز و اسپانسری بخش ارزی و گروه‌های متراژی می‌باشد.
3- نمایش، عرضه و تبلیغ كالاهای خارجی در غرفه با تعرفه ارزی مجاز می باشد.
4- انصراف تا تاریخ 97/6/10 مشمول 10% هزینه كل تعرفه می باشد و پس از آن هیچ وجهی عودت نمی گردد.
5- حضور در نمایشگاه‌ها تابع قوانین و مقررات شركت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران می باشد، جهت كسب اطلاعات بیشتر به بخش قوانین و مقررات مراجعه فرمایید. تكمیل و ثبت نام در نمایشگاه به منزله قبول قوانین نمایشگاه می باشد.

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.