نمايشگاه بين المللی کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات 97

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1397/02/08
«بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته - ایران آگروفود 2018» از تاریخ 8 تا 11 تیر ماه 1397 توسط شرکت پالار سامانه و همکاران خارجی آن با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برای بیست و پنجمین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

«قابل توجه متقاضیان محترم مشاركت در نمایشگاه ایران آگروفود 2018»

اعلام تعرفه ها و آغاز مراحل ثبت نام متقاضیان مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود 2018 به زودی آغاز خواهد گردید. از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی تقاضا می گردد تا درخواست اولیه  خود را با تکمیل فرم مربوطه - لینک مستقیم دریافت فرم ارسال اطلاعات و درخواست اولیه متقاضیان -جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اولیه برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمائی اینترنتی و امکان اطلاع رسانی به ستاد برگزاری ارائه نمایند. لازم است تا متقاضیان مشاركت در بخش ریالی همزمان با ارسال نامه درخواست کتبی نسبت به ارائه مدارك زیر به ستاد برگزاری جهت بررسی لازم، تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اولیه  اقدام نمایند :  

- پروانه بهره برداری-گواهی فعالیت صنعتی،کارت شناسائی کارگاه معتبر-  پروانه صنفی تولیدی

* شرکتهائی که دارای پروانه  های یاد شده نیستند، ملزم به ارائه تائیدیه کتبی فعالیت تولیدی خود از اداره صنایع استان محل استقرار خود می باشند.

- ثبت آرم تجاری محصولات

- تائیدیه تولید براساس یكی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین المللی 

- بروشور وكاتالوگ شركت متقاضی در خصوص كالاها و خدماتی كه توسط شركت كننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد.

به متقاضیانی كه مدارك یاد شده را تا قبل از شروع ثبت نام اینترنتی به ستاد برگزاری ارائه ننموده و اخــــــذ تائیدیه ننمایند،  «کدکاربری و گذرواژه»  جهت امكان ورود به سایت و جانمائی اینترنتی، ارائه نخواهد گردید.   

شایان ذکر است با توجه به تنوع گروههای كالائی، كثرت متقاضیان مشاركت وگستردگی نمایشگاه ایران آگروفود 2018، بمنظور تسهیل و تسریع در امر جانمائی و رفاه حال مشارکت کنندگان، جانمایی غرف و رزرو اولیه جهت شركت كنندگان بخش ریالی متقاضی مشاركت در داخل سالن در این نمایشگاه نیز بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

 شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.