طراحی و اجرای دکوراسیون نمایشگاهی و فروشگاهی | غرفه سازی رایکاسازان

طراحی دکوراسیون به منظور ایجاد فضایی مطلوب و مناسب جهت بالا بردن روحیه کارکنان و مدیران و همچنین به منظور رفاه حال مراجعه کنندگان به صحنه مشاغل وارد شده است و به نوعی می تواند نمایانگر گرایش به نظم،زیبایی ،رفاه و آسایش در آن مجموعه می باشد.

بدین منظور رعایت نکاتی کلیدی مانند نور محیط، ترکیب بندی رنگ فضا با توجه به نوع فعالیت مجموعه و کاربری آنها، زیباسازی دیوارها با استفاده از پوشش‌های مختلف از جمله دیوارپوش، طراحی و چیدمان مبلمان اداری اعم از میزهای کارگروهی، کارمندی، کنفرانس و مدیریتی، تقسیم بندی فضاها و لزوم استفاده از پارتیشن و جداکننده‌های آکوستیک و حتی فضاهای سبزبرای همسو سازی محیط با طبیعت برای کارمندان ضروری می‌باشد.

شرکت رایکا سازان در عرصه طراحی و اجرای دکوراسیون نمایشگاهی در برآوردن نیاز شما، مشتری عزیز همواره کوشیده است تا با رعایت کردن استاندارهای جهانی و هم چنین بهره گیری از جدید ترین متودهای روزو البته رفاه حال  افراد بهترین خدمات را ارائه نماید.

دکوراسیون نمایشگاهی

برای تمام افراد با هر کسب و کاری مهم است که وقتی در نمایشگاهی شرکت می‌کنند، دستاورد و نتایج دلچسبی بگیرند. هم به دلیل هزینه‌هایی که بابت آن صرف می‌کنند و هم به خاطر زحمات و زمانی که برای آن می‌گذارند. برای داشتن دستاورد مناسب و دلخواه بهتر است برنامه‌ریزی شده و با حساب و کتاب عمل شود. طراحی غرفه‌های نمایشگاهی بیش از آنچه فکر می‌کنید مهم هستند.

اگر می‌خواهید تلاش‌هایتان برای شرکت در نمایشگاه به نتیجه برسد، اهمیت بیشتری برای طراحی دکوراسیون نمایشگاهی قائل شوید و آن را به متخصصان این امر بسپارید. طراحی غرفه نمایشگاهی باید زیبا و برای کارکنان و بازدیدکنندگان از کارکرد لازم برخوردار باشد.طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی باید طوری باشد که در میان صدها غرفه‌ای که در نمایشگاه هستند، افراد با توجه به اینکه زمان محدودی دارند، شما را برای بازدید انتخاب کنند. به همین دلیل، غرفه شما باید ویژگی‌هایی داشته باشد که بازدیدکننده را مجاب کند به سمت غرفه شما بیاید و محصول شما را ببیند.

در هنگام طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی  باید توجه شود که غرفه انبار نیست بلکه این مکان مهم‌ترین عامل جذب مشتریان می باشد و طراحی آن بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از صاحبان کسب و کار که در فروش خدمات و محصولات خود موفق هستند نگاهی متفاوت به طراحی دکوراسیون نمایشگاهی مدرن داشته و غرفه را اثری هنری می دانند از این رو طراحی آن را به متخصصین و افراد با تجربه در این زمینه سپرده تا این افراد ضمن استفاده از ایده خلاقانه مکانی مناسب و دارای فضاهای متفاوت را جهت ارائه محصولات مختلف بسازند.

دکوراسیون فروشگاهی

مطمئناً یک فروشگاه زیبا و چشمگیر می تواند کمک شایانی در جذب مشتری به شما بکند. مشتری شما اگر وقتی وارد مغازه می شود با یک دکوراسیون فروشگاهی زیبا مواجه شود مطمئناً بازخورد خوبی در دید وی خواهد داشت. فروشگاهی که زیبا و اصولی چیده شده و تمام قفسه ها و ویترین های آن به بهترین نحو قرار گرفته باشد، می تواند برای شما مشتری های بیشتری را به ارمغان بیاورد. پس اگر نگران این موضوع هستید که دکوراسیون فروشگاهی خرج اضافه ای روی دست شما می گذارد؛ باید بگوییم که اشتباه می کنید. یک دکوراسیون شیک و زیبا می تواند جذب مشتری کرده و برای شما سودآور نیز باشد.

برای دیدن نمونه کارها و پروژه های شرکت رایکا سازان به قسمت پروژه ها  مراجعه کنید  مشاهده پروژه ها