غرفه سازی ارزان و ساده

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ : 1396/12/15

اگر فکر می کنید شرکت در یک نمایشگاه تجاری برای کسب و کارهای کوچک بسیار دشوار است، می توانید به اجاره یک غرفه تجاری معمولی 10 * 10  با ارزان ترین  قیمت فکر کنید! در حالی که تمام افرادی که در نمایشگاه ها شرکت می کنند،تمامی تلاش خود را می کنند که به بهترین شکا ممکن ظاهر شوند، شما هنوز هم می توانید با توجه به بودجه خود، به نیازهای خود پاسخ دهید. با استفاده خلاق از نمایشگاه های تجارت ارزان قیمت، شما می توانید یک غرفه با بودجه محدود شگفت انگیز کنید! 
پس زمینه
در یک سالن نمایشگاه که عمدتا از غرفه داران غوطه ور است، تعریف فضای کسب و کار شما با یک پس زمینه غرفه بسیار مهم است. به این ترتیب کسب و کار شما در دریایی از شرکت های دیگر مورد غفلت قرار نمی گیرد. در حالی که فوق العاده خوب و جذاب است،  واقعیت غم انگیز این است که برخی از دیوارهای تعریف فضا خارج از بودجه شما قرار می گیرند. با این حال، دیوارهای دیواری ارزان قیمت نیز برای انتخاب وجود دارد، مانند دیوارهای لوله ای، پارتیشن باز قلاب و حلقه و انواع مختلفی از پس زمینه های ارزان قیمت. شما حتی مجبور نیستید گرافیک سفارشی را برای دیوار غرفه بودجه خریداری کنید بلکه می توانید از دیوارهای پس زمینه ای اجاره ای که در ابعاد مختلف وجود دارد استفاده کنید و پس از سفارش بنرهای سفارشی خود که مختص پس زمینه انتخابی چاپ می شود از این تجهیزات با هزینه بسیار کم بهره ببرید.

بنرها
اکثر متخصصان تبلیغاتی نمایشگاهی بر این عقیده هستند که  بنرها از مهمترین ارکان نمایش شما در نمایشگاهها هستند. شما می توانید این بنرهای بصری را در غرفه خود قرار دهید و از گرافیک سفارشی برای تبلیغ محصول خاص، سرویس یا نام تجاری استفاده کنید. تعداد زیادی از سبک های بنر و گرافیک وجود دارد که مطمئنا با بودجه شما مطابقت دارند. برای مثال، X-banner مدل های ساده و سبک هستند که برای استفاده با گرافیک خود مناسب هستند. اگر به گرافیک مخصوص چاپ برای نمایشگاه نیاز دارید، از مدل های اقتصادی استفاده کنید که حاوی آگهی های سفارشی چاپ شده با قیمت مناسب  هستند. انواع چاپ های اقتصادی عبارتند از: رنگ غربال ابریشم تا دیجیتال کامل رنگ.

بنرها

جایگاه کاتولوگ 
اگر شما جزوات، بروشورها یا کاتالوگ هایی را که می خواهید در نمایشگاه خود توزیع کنید، شما می توانید کاتولوگ ها را به شیوه ای منظمی ارائه دهید. به جای قراردادن بروشورهای تبلیغاتی خود روی میز، می توانید انتخاب کنید تا آنها را در جایگاه اکریلیک جذاب نمایش دهید! اگر انتخاب گسترده ای از مواردی جهت مطالعه دارید که می خواهید از آن ها استفاده کنید، یک قفسه سیمی ساده می تواند یک جایگزین بزرگ و ارزان باشد یکی دیگر از استراتژی های عالی برای صرفه جویی در پول در نمایشگاه های تجاری خود، خرید نمایش هایی است که هدف دوگانه ای دارند. به عنوان مثال، جایگاه کاتولوگ قابل حمل که شما می توانید محصولات را در سطح بالای جایگاه به نمایش بگذارید، یا فقط از آن به عنوان یک تبلت استفاده کنید! بدون توجه به سبک و اندازه، جایگاه کاتولوگ بایدبه این نکته توجه داشت که برای حفظ و نگهداری کاتولوگ و بروشورهای خود، باید استراتژی سازمان یافته و حرفه ای داشته باشید.

نمایشگرها
این که آیا هدف شما برای استفاده از نمایشگرها در غرفه خود، نمایش تیزرهای تبلیغاتی، نمایش محصولات  خدمات خود و یا نمایشی از دفتر یا کارخانه ی شما است. موجب می شود که دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در صفحه نمایش با تکنولوژی  و مدرن برای غرفه نمایشگاهی خود در نظر بگیرید. اگر شما فقط به دنبال یک صفحه نمایش ساده هستید که بتواند نمایشگرهای شما را ایمن نگه دارد، گزینه های مقرون به صرفه در بازار وجود دارد. پایه های ارزان قیمت، پایه های لوح رایانه ای که دارای قفل هستند وجود دارند، بنابراین لازم نیست نگران امنیت ایمنی دستگاه باشید.

نمایشگرها

 

مبلمان
برای راحتی و آسایش همکاران شما که قراراست ساعت های طولانی را در روزهای برگزاری نمایشگاه در غرفه نمایشگاه شما با انرژی و نشاط حضور داشته باشند، فراهم کردن صندلی و میزهایی که علاوه بر حفظ وجهه غرفه شما موجب آسایش آن شود امری ضروری است. شما هم چنین باید به فکر مبل های راحت تری برای بازدیدکنندگانی که وارد غرفه شما می شوند و قصد دارند چند دقیقه ای به شرح محصولات و خدمات شما گوش دهند.باشید.شما می توانید از صندلی های جک دار، میزهای بلند ،میزهای پذیرایی و مبلمان با قیمتهای بسیار مقرون به صرفه و با ارزانترین قیمت برای مدت زمان نمایشگاه خود اجاره کنید.

شما ممکن است حتی در برخی از شرایط مجبور شوید تا بیشتر از بودجه ای که در نظر گرفته اید هزینه کنید، اما اگر این تصمیمات هوشمندانه اخذ شود،می توانید بیشترین میزان بهره وری و برگشت سرمایه را از هزینه ای که کردید داشته باشید.
حتی اگر فقط یک محصول را از هر یک از دسته های پیشنهادی بالا انتخاب کردید، می توانید یک پیکربندی کامل برای غرفه نمایشگاهی خود داشته باشید! به دقت اهداف و نیازهای اصلی خود را برای نمایش تجارت خود در نظر بگیرید. با شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی با ارزانترین قیمت ها هستند کمک بگیرید و با مدیریت بودجه اختصاص داده شده به هدف نهایی خود برسید و موفق شوید.

   
سایر مقالات
غرفه سازی ارزان و ساده
غرفه سازی ارزان و ساده
با استفاده خلاق از نمایشگاه های تجارت ارزان قیمت، شما می توانید یک غرفه با بودجه محدود شگفت انگیز کنید
ادامه مطلب
چگونه بهترین دکوراسیون فروشگاهی را داشته باشید
چگونه بهترین دکوراسیون فروشگاهی را داشته باشید
یک طراحی دکوراسیون فروشگاهی عالی داشته باشید . تیم رایکا سازان به شما کمک می کنند تا بتوانید یک طراحی دکوراسیون فروشگاهی را به بهترین نحو داشته باشید
ادامه مطلب
ابعاد مناسب غرفه سازی در نمایشگاه بین‌المللی تهران
ابعاد مناسب غرفه سازی در نمایشگاه بین‌المللی تهران

وقتی در یک نمایشگاه شرکت می‌کنید، ظاهر غرفه اهمیت خاصی دارد. اینکه اندازه غرفه چقدر باشد، به نوع فعالیت و اهداف شما به شرکت در نمایشگاه بستگی دارد. این طور نیست که بزرگ بودن غرفه برای شما اعتبار به همراه بیاورد. حتی یک غرفه کوچک شاید بتواند اهدافی که برای شرکت در نمایشگاه در نظر دارید، محقق کند.

برای مشخص کردن اندازه یک غرفه باید در نظر داشته باشید که چه تعداد کالا قرار است در آن به نمایش بگذارید. اندازه، حجم و نحوه ارائه محصولات در انتخاب اندازه غرفه بسیار تأثیرگذار هستند.

در این مقاله شما می توانید اطلاعات لازم درباره ابعاد مناسب غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تهران را کسب نمایید.

ادامه مطلب
استاندارد های مهم در غرفه سازی نمایشگاهی
استاندارد های مهم در غرفه سازی نمایشگاهی
برای غرفه سازی نمایشگاهی باید اصول و قوانین به طور دقیق رعایت شود. اصول غرفه سازی نمایشگاهی به رنگ آمیزی فضا و رعایت هارمونی بسیار اهمیت می دهد.
ادامه مطلب