نمایشگاه آب و فاضلاب

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/11

نمایشگاه بین‌ المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب در شهر تهران یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رخدادهای صنعتی و تجاری در کشور در ارتباط با این صنعت است که هر ساله با حضور شركت‌های داخلی و خارجی بسیاری که در این زمینه فعالیت می‌کنند، برگزار می‌شود.

برگزاری این نمایشگاه مجال بسیار خوبی است تا این شركت‌ها دستاوردها و کالاهای خود را در معرض دید دست اندركاران و متخصصان این حوزه قرار دهند. این امر موجب می‌شود که این شرکت‌ها بتوانند فعالیت‌ها و نوآوری‌های آینده خود را با در نظر داشتن روند تقاضای بازار و جهت‌گیری رشد این صنعت به پیش ببرند.

شرکت در یک نمایشگاه در واقع ویترینی است که بازدیدکنندگان در آن با شما آشنا می‌شوند و راه‌های جدیدی برای کسب درآمد و فروش محصولات قابل ارائه در نمایشگاه برای شرکت ‌کنندگان گشوده خواهد شد.

 نمایشگاه آب و فاضلاب - رایکاسازان

نمایشگاه بین‌ المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟

به اطلاع علاقه‌مندان این صنعت می‌رسد که سیزدهمین دوره این نمایشگاه به مدت سه روز در تاریخ 24 تا 27 مهر امسال (1396) در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برگزار خواهد شد.

ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌ المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران قصد دارد امسال با رویكردی متفاوت خدماتی ویژه را برای معرفی هرچه بهتر شرکت‌های شركت ‌كننده در این نمایشگاه عرضه کند.

 نمایشگاه آب و فاضلاب - رایکاسازان

موضوعات نمایشگاه بین‌ المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب چیست؟

اولین موضوع آب است: آبرسانی، کیفیت آب و بحران آب

دومین موضوع انواع تجهیزاتی هستند که در این نمایشگاه به آنها پرداخته می‌شود و عبارتند از: انواع لوله و اتصالات پلیمری؛ انواع پلی پروپلین و پلیکا؛ انواع لوله و اتصالات فاضلابی؛ انواع اتصالات جوشی؛ انواع لوله و اتصالات دو جداره و چند لایه؛ انواع لوله و اتصالات آهنی، چدنی، مسی و برنجی؛ انواع لوله و اتصالات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ انواع لوله و اتصالات انعطاف پذیر و انواع عایق لوله و اتصالات.

سومین موضوع گروه‌های خدماتی و پیمانكاری هستند مانند: شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی، شرکت و سازمان‌های خدمات تعمیر و نگهداری تأسیسات، سازمان‌های مالی و سرمایه‌گذاری، شركت‌های مشاوره تحقیق و توسعه بازار، انجمن‌ها، تشكل‌ها، دانشگاه‌ها، مطبوعات، نشریات، وب سایت‌ها و در کل رسانه‌های فعال در این زمینه.

شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌ المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب چه باید بکنند؟
اگر شما نیز از شرکت‌هایی هستید که در این زمینه فعالیت دارید و در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اید، باید زودتر به فکر باشید که برای هر چه بهتر برقرار شدن این نمایشگاه و حصول نتایج لازم چه باید بکنید. مهم‌ترین کاری که شما باید بکنید این است که بتوانید محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل برای بازدیدکنندگان به نمایش در آورید. لازمه حصول این نتیجه این است که برای خود یک برنامه ریزی حساب شده داشته باشید و بر اساس آن به خوبی عمل کنید. 
شکل و نمای غرفه شما نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و باید بیش از هر چیز روی آن سرمایه گذاری کنید. برای پیدا کردن یک شرکت مناسب که شما را در این راه یاری نماید زمان بگذارید و با تحقیق شرکت غرفه سازی و طراحی مناسب را برای خود در نظر بگیرید.
شما می‌توانید برای طراحی، ساخت و اجرای غرفه نمایشگاهی مناسب با صنعت و تجارت خود با شرکتی با تجربه مانند رایکا سازان اوج تماس بگیرید و با اطمینان خاطر کارتان را به آنها بسپارید. این شرکت سال‌ها است که در این زمینه فعالیت دارد و توانسته است با کسب تجربه از برقراری و غرفه سازی در نمایشگاه‌های سال‌های گذشته سوابق درخشانی برای خود کسب کند. باشد که حضور شما در نمایشگاه بین‌ المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب موفقیت آمیز باشد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه آب و فاضلاب، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.