نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/21

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری
نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران با هدف معرفی دستاوردها و توانایی‌های شركت‌ها و سازمان‌های داخلی و بین المللی برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت‌های فعال در زمینه حمل و نقل عمومی و خدمات و صنایع وابسته، خودروهای سنگین، ماشین آلات عمرانی و راه سازی، وسایل نقلیه سبك و سنگین، خودروهای مخصوص و تجاری و مكانیزاسیون خدمات شهری است تا بتوانند به رشد و پیشرفت دست یابند. 
از اهداف نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری می‌توان به آشنایی با الگوهای موفق در دنیا، فراهم کردن زمینه لازم برای سرمایه گذاری در بخش‌های مربوط به ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل و ماشین آلات و تجهیزات، بهبود وضعیت محیط زیست و بهینه سازی مصرف سوخت، رقابت پذیری تولیدات ملی، هم افزایی توانایی داخلی و عرضه توانمندی‌های رقابت پذیر کشور اشاره کرد. 
این نمایشگاه در سال‌های اخیر با استقبال صاحبان صنایع مواجه شده است و شرکت‌های داخلی و خارجی بسیاری در آن حضور می‌یابند و با ارائه جدید‌ترین دستاورد‌ها و معرفی پروژه‌ها، فرصت‌های سرمایه گذاری، توانایی‌ها، خدمات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. 

چه کالاهایی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری شرکت می‌کنند؟
از کالاهایی که در این نمایشگاه به نمایش در می‌آیند می‌توان انواع ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری را نام برد. كارت‌های هوشمند، بانكداری الكترونیكی و رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی از دیگر محصولات قابل ارائه هستند. همچنین، تولیدکنندگان انواع وسایل حمل و نقل عمومی، خودروها، ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری و عمرانی، ماشین آلات و تجهیزات پردازش و بازیافت زباله، ماشین آلات باغبانی و فضای سبز و بسیاری دیگر از محصولات ماشینی و حمل و نقل می‌توانند در این نمایشگاه حضور به هم رسانند. 

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری


15 امین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران امسال (1396) به مدت چهار روز در تاریخ 3 تا 6 دی ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی برگزار خواهد شد. 
با توجه به اینکه حوزه فعالیت حمل و نقل عمومی بسیار گسترده است، شرکت‌های بسیاری می‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند و به همین دلیل اگر شما از فعالان این حوزه هستید، نباید فرصت شرکت در نمایشگاه را به راحتی از دست بدهید. برای اینکه بتوانید در میان انبوه رقبای داخلی و خارجی خود دیده شوید، باید برای انتخاب غرفه سازی مناسب خود دقت کنید. هرگز نباید نگران هزینه‌هایی باشید که نمایشگاه به شما تحمیل می‌کند. اگر تجربه حضور در نمایشگاه‌های سال‌های گذشته را داشته باشید، می‌دانید که پس از پایان نمایشگاه سود چند برابری خواهید داشت که تمام هزینه‌ها را جبران می‌کند. فقط باید حساب شده و برنامه ریزی این کار را بکنید و کارهایتان را به موقع انجام بدهید و در فرصت مناسب برای غرفه سازی اقدام کنید. اگر درست عمل کنید، نمایشگاه سکوی پرتاب شما خواهد بود و به اهداف خود خواهید رسید. 

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

با توجه به اینکه کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه بزرگ هستند، مانند انواع اتوبوس‌ها و خودروها و ماشین آلات و تجهیزات عمرانی، در غرفه سازی باید سلیقه خاصی برای نمایش آنها به کار رود. 
یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها که موفقیت شما را از شرکت در این نمایشگاه بین المللی تضمین می‌کند شرکت رایکاسازان اوج است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط به طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.