نمایشگاه بین المللی چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/21

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته
نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته هر سال در تهران برگزار می‌شود و از نمایشگاه‌های پر طرف دار است که بازدید کنندگان و شرکت کنندگان بسیاری نیز دارد. شرکت‌هایی که در زمینه تولید ماشین آلات چاپ و بسته بندی، مواد اولیه چاپ، مصنوعات بسته بندی، اتوماسیون، خدمات چاپ، كارتن، ورق، مقوا، مركب و دیگر صنایع فعال هستند، در این نمایشگاه حضور می‌یابند.
افراد بسیاری از خریداران کالاهای این صنعت برای پیدا کردن مدرن‌ترین و آخرین امکانات و تجهیزات در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. حضور یافتن در این نمایشگاه بهترین زمان ملاقات با فعالان این حوزه است. ایران با رشدی که در صنعت و ارتباطات داشته است، با تقاضای بالایی در صنعت چاپ و بسته بندی رو به رو است.
این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین رویدادها در منطقه خاورمیانه در صنعت چاپ و بسته بندی در ایران است و قادر است تجهیزات، فناوری‌ها، مواد، لوازم، سازندگان و تأمین کنندگان بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی را کنار هم جمع کند تا با هم به تبادل و تعامل اطلاعات بپردازند. 

نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته
این نمایشگاه انواع ابزار آلات و تجهیزات مدرن که دارای آخرین فناوری‌ها هستند، نظیر ابزار و تجهیزات چاپ، تجهیزات ثبت تصاویر دیجیتال، چاپ سنتی  و دیجیتال، انواع پرینتر، ابزار و تجهیزات صحافی، مواد اولیه و ماشین آلات گرافیکی و فرآورده‌های شیمیایی را به نمایش می‌گذارد. 
نمایشگاه سال گذشته در کل بیش از 660 شرکت کننده داشت که در این بین 220 شرکت خارجی در آن مشارکت داشتند و در کنار شرکت‌های داخلی محصولات و خدمات خود را ارائه دادند. این شرکت‌ها جدیدترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ، بسته بندی، تجهیزات کد گذاری و پلمپ صادراتی و محصولات مخصوص بسته های داخلی و خارجی را به نمایش در می‌آورند. همچنین، روش‌های نوین چاپ و بسته بندی را برای جلب بازدید کنندگان در نمایشگاه انجام می‌دهند. باید خاطر نشان کرد که 30 درصد از فضای نمایشگاه به ماشین‌ آلات چاپ، 40 درصد به ماشین آلات بسته‌بندی و 35 درصد به بخش‌های دیگر اختصاص داده شده بود.
ماشین‌ آلات صنعت چاپ سنگین هستند و قطعاتشان بسیاری است و نمی‌توان آن را در مدت کوتاهی سر هم کرد، به همین دلیل باید خیلی زودتر شروع به ساختن غرفه کرد تا به موقع کار تمام شود. برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی می‌تواند ابزاری برای توسعه و پیشرفت صنعت چاپ در ایران باشد. هدف از این نمایشگاه را می‌توان ارائه جدیدترین خدمات و محصولات برای حمایت از تولید داخل و انتقال دانش فناوری بیان کرد.

چه کالاهایی در نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته شرکت می‌کنند؟
تجهیزات چاپ و پرینت و لوازم جانبی آن و همچنین انواع تجهیزات صحافی و ماشین آلات بسته بندی و چند کاره و بسیاری دیگر از این ماشین آلات مربوط به این صعنت در این نمایشگاه به نمایش در می‌آیند. 

نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته
24 امین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران امسال (1396) به مدت چهار روز در تاریخ 22 تا 25 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.
اگر شما هم از کسانی است که در این حوزه فعالیت دارید باید پیش از شروع نمایشگاه برای غرفه سازی اقدام کنید. یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها که موفقیت شما را از شرکت در این نمایشگاه بین المللی تضمین می‌کند شرکت رایکا سازان اوج است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.