نمایشگاه بین المللی دام طیور فرآورده‌های لبنی

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/06/29

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته
یکی دیگر از مهم‌ترین نمایشگاه‌هایی که در ایران برپا می‌شود، نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته است که همان طور که از نام آن پیدا است مخصوص افرادی است که در حوزه نگهداری دام و طیور فعالیت می‌کنند. 
این نمایشگاه که به آن IRAN PLEX نیز گفته می‌شود، هر سال با حضور تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصان و فعالان این صنعت برگزار می‌شود. این نمایشگاه در واقع یکی از مهم‌ترین رویدادهای تجاری در سطح این منطقه است که خوشبختانه در ایران برگزار می‌شود. این نمایشگاه نیز مانند تمام نمایشگاه‌ها با هدف معرفی کالاهای جدید، خلق فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان دیگر و همچنین با هدف آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکره و عقد قراردادهای کاری با دیگران، همیشه به آن توجه می‌شده است. مشارکت در این رویداد اقتصادی و تبلیغاتی ممکن است بهره وری و بازخورد مطلوب‌تری را برای شرکت کنندگان فراهم کند. 

هر سال تعداد مشارکت کنندگان در بخش داخلی و خارجی نمایشگاه بیشتر می‌شود. از اهداف دیگر برگزاری نمایشگاه دام و طیور می‌‌توان به انتقال و مبادله دانش و فناوری میان فعالان این صنعت در کشور و دیگر کشورها اشاره کرد. 
به طور قطع، حضور در این نمایشگاه فرصت خوبی برای دیدار و ملاقات با مدیران این حوزه و همچنین معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانایی‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها، انتقال دانش، فناوری و تجربیات و آشنایی با الگوهای جهانی در این عرصه‌ها را فراهم می‌کند. 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی

اهداف مهم نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته
•خلق فرصت برای برقراری ارتباط و شناخت شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این زمینه
•شناخت آخرین دستاوردها و فناوری‌های تخصصی شرکت کنندگان و فراهم آوردن زمینه مناسب برای ارائه آخرین دستاوردهای نوین علمی و پژوهشی 
• در اختیار گذاشتن زمان بستن قراردادهای کاری و توسعه فعالیت‌های اقتصادی 
•جستجو و پیدا کردن نمایندگان فعال
•آشنایی با نیاز مشتریان
•ارزیابی نحوه پیشرفت توان صنعت دام و طیور
•استفاده از تبلیغات برای افزایش اعتبار و معرفی شرکت کنندگان
•شناخت توانایی علمی و صنعتی و تقویت ارتباط بین دانشگاه‌ها و صنایع و مراکز پژوهشی کشور
•افزایش کیفیت تولید و دست یافتن به استانداردهای بین المللی
•تبادل تجربه‌های شرکت کنندگان با یکدیگر در مکان و زمان مناسب

چه شرکت‌هایی در نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته شرکت می‌کنند؟
•تولید کنندگان خوراک دام و طیور 
•تولید کنندگان انواع داروها و واکسن‌های دامپزشکی
•تولید کنندگان تجهیزات نگهداری دام و طیور 
•تولید کنندگان فرآورده‌های لبنی
•ارائه دهندگان خدمات طراحی، نصب و راه‌اندازی کارخانجات فعال در این حوزه

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته تهران امسال (1396) به مدت چهار روز در تاریخ 13 تا 16 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. 
اگر شما هم از شرکت‌هایی هستید که در این زمینه فعالیت دارید، باید برای شرکت در این نمایشگاه معتبر اقدام کرده باشید و نخستین و مهم‌ترین کار شما این است که برای غرفه نمایشگاهی خود یک شرکت مناسب و حرفه‌ای پیدا کنید. شرکت در نمایشگاه با حضور هدفمند پیامدهای خوبی را برای شما در بر خواهد داشت. 
یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها که موفقیت شما را از شرکت در این نمایشگاه بین المللی تضمین می‌کند شرکت غرفه سازی رایکاسازان اوج است که می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به آنها بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد. 

شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و فرآورده های لبنی، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.