نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ انتشار : 1396/08/04

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی همان طور که از نام آن پیدا است نمایشگاهی است که به صنایع تبلیغ و بازاریابی ارتباط دارد. در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و خارجی زیادی حضور می‌یابند. می‌توان گفت این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین رویدادهایی است که در این زمینه در شرکت برگزار می‌شود. این شرکت‌ها به ارائه مدرن‌ترین و جدیدترین روش‌ها و فناوری‌های صنایع مرتبط با بازاریابی و تبلیغات می‌پردازند و کشورهای مختلفی نیز هر ساله در این نمایشگاه حضور می‌یابند و خدمات مرتبط با حوزه تبلیغات و بازاریابی را ارائه می‌کنند.

اهمیت نقش تبلیغات و بازاریابی در عرصه اقتصادی انکارناپذیر است و شرکت‌ها و کمپانی‌هایی می‌توانند در این عرصه باقی بمانند که بهترین و مدرن‌ترین برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی را به بازار عرضه کنند. از اهداف این نمایشگاه می‌توان به معرفی بازارهای مدرن صادراتی، ارائه راهکارهایی برای حفظ و ورود به بازار صادرات، پشتیبانی از تبلیغات، ارتقای سطح کمی و کیفیتی و همچنین اهمیت تبلیغات نزد افراد و شرکت‌ها، آشنایی با روش‌های بازاریابی و پیشبرد فروش، آموزش بازاریابی و ترویج فرهنگ آن و نقشی که در موفقیت و پیشبرد اهداف شرکت‌ها و افراد دارد، تشویق بازارهای داخلی به به کار بردن ابزارهای مدرن بازاریابی، برقرار کردن ارتباط نزدیک میان شرکت‌ها و متقاضیان اشاره کرد. همچنین می‌توان آشنایی و شناخت آخرین تحولات بازارها و انتقال دانش مدرن و کارآمد برای رشد کیفی و کمی محصولات و کالاهای داخلی و گسترش صادرات غیر نفتی از دیگر اهداف مهم این نمایشگاه بین المللی هستند.
این نمایشگاه در هر دوره از نظر کیفی و تنوع کالا و خدمات با رشد قابل ملاحظه‌ای همراه بوده است. مانند نمایشگاه‌های دیگر در این نمایشگاه نیز برنامه‌های جانبی مانند همایش و کارگاه برگزار می‌شود. به طور قطع، شرکت در این نمایشگاه به عنوان غرفه دار یا بازدید کننده شما را در ارائه تبلیغات بهتر و معرفی خود یاری می‌رساند. 

14 امین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در تهران به مدت چهار روز از 12 تا 15 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد. 

تمام شرکت‌هایی که به نوعی کار تبلیغات و بازاریابی انجام می‌دهند می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن در این نمایشگاه شرکت کنند. مذاکراتی که در نمایشگاه انجام می‌شود، درهای زیادی را برای پیشرفت به روی شرکت‌ها می‌گشاید. در واقع، نمایشگاه به بهترین شکل شما و خدماتتان را به بازدید کنندگان معرفی می‌کند. 
موضوع این نمایشگاه با توجه به جذابیتی که دارد بازدید کنندگان زیادی هم خواهد داشت. به همین دلیل، اگر می‌خواهید در میان شرکت‌ کنندگان دیده شوید باید غرفه‌ای خاص با طراحی جالب داشته باشید تا بتوانید نتیجه لازم را از کارتان بگیرید. با توجه به ماهیت این نمایشگاه نباید از نظر دور بدارید که باید غرفه‌ای هنرمندانه داشته باشید تا بتوانید در میان رقبایتان نظر افراد را به خود جلب کنید. 
نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

پیدا کردن یک شرکت غرفه سازی خوب که بتواند انتظارات شما را بر آورده کند کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. اگر به دنبال رسیدن به آرزوهای بلند پروازانه خود هستید، ساخت غرفه در نمایشگاه را جدی بگیرید و سرسری از کنار آن نگذرید. 
اگر می‌خواهید موفقیت خود را از شرکت در این نمایشگاه تضمین کنید، پیشنهاد ما به شما شرکت رایکا سازان اوج است. شما می‌توانید با اطمینان خاطر تمام امور طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به این شرکت بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد و بهترین نتیجه عاید شما خواهد شد.  

  شما می‌توانید با اطمینان همه امور مربوط طراحی، ساخت و اجرای غرفه سازی خود را به شرکت غرفه سازی رایکا سازان بسپارید و مطمئن باشید کارشناسان این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و کمک به شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته، در سال‌های گذشته بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.