طراحی دکوراسیون فروشگاهی و جذب مشتری

ناشر : غرفه سازی رایکا سازان
تاریخ : 1397/05/06

امروزه طراحی دکوراسیون فروشگاهی به عنوان یک هنر بسیار مورد توجه فروشندگان قرار گرفته است. قیمت دکوراسیون فروشگاهی نسبت به نوع خدمات و متریال هایی که استفاده می کنند متفاوت است. طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید با توجه به نوع محصول مورد فروش، برند، فضا و… به صورت جداگانه و منحصر به‌ فرد صورت بگیرد و با استفاده از نقشه و طراحی ویژه از اسباب و لوازم خوب استفاده شود.

دکوراسیون فروشگاهی لباس

طراحی دکوراسیون فروشگاهی
به مجموعه کارها و فرایندهایی که فضای داخلی فروشگاه را تغییر می دهد دکوراسیون فروشگاهی گفته می شود. در دکوراسیون فروشگاه شما باید خلاقیت و هنر را در کنار روانشناسی داشته باشید تا بتوانید به بهترین نتیجه دست یابید.
هر انسانی به صورت ذاتی به سمت اشیا زیبا و منحصر به فرد اطراف خود جذب می شود. بنابراین طراحی یک دکوراسیون زیبا و در عین حال منحصر به فرد بی شک افراد زیادی را به تماشای خود ترغیب می کند.
داشتن خلاقیت برای طراحی دکوراسیون می‌ تواند با استفاده از مواد اولیه ساده مانند چند تخته چوب فضا را به گونه‌ای تغییر دهد که علاوه بر زیبایی، حس آرامش و آسایش را نیز منتقل کند.
قیمت دکوراسیون فروشگاهی در فروشگاه های مختلف با توجه به وسعت، جنس مواد بکار برده شده و ... تعیین می شود. پرداخت قیمت دکوراسیون فروشگاهی نسبت به جذب مشتری که در پی آن خواهد داشت بسیار ناچیز خواهد بود.

دکوراسیون فروشگاهی لباس

تاثیر دکوراسیون فروشگاهی در جذب مشتری
طراحی دکوراسیون فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است. باید توجه داشته باشید وقتی مشتری وارد فروشگاه می‌ شود تا زمانی که کالا را انتخاب و خریداری می ‌کند یا به سمت اجناس و محصولات دیگر نیز می رود همه و همه به نحوه ی طراحی دکوراسیون فروشگاهی شما بستگی دارد.

خاص و منحصر به فرد بودن دکوراسیون فروشگاهی شما باعث می‌ شود تا در ذهن مشتری هایتان ماندگار شوید. فروشندگان و صاحبان بوتیک ها روزبه روز بیشتر به طراحی دکوراسیون مغازه شان روی می آورند و با توجه به مناسب بودن قیمت دکوراسیون فروشگاهی رایکا سازان ترجیح می دهند تیم متخصص رایکا سازان این کار را انجام دهد.

مشتری با ورود به فروشگاه در نگاه اول فروشگاه را ارزیابی می ‌کند. در این مرحله اگر دکوراسیون فروشگاه برای مشتری جذاب و خیره کننده باشد مشتری را مشتاق می ‌کند اجناس و محصولات داخل فروشگاه را مشاهده کند. طراحی و دکوراسیون فروشگاهی باید به گونه ای صورت پذیرد که حس کنجکاوی و به دنبال گشتن مشتری را برانگیزد.

شما می توانید برای خرید بیشتر مشتری محصولات مرتبط با یکدیگر مثلا اجناس مربوط به یک فصل را به گونه‌ای در کنار یکدیگر قرار دهید که مشتری با مشاهده محصولات نیاز به آنها را در کنار یکدیگر احساس کند و ترغیب به خرید لحظه محصولات بیشتری شود.

​بهتر است برای انتخاب یک تیم حرفه ای و با تجربه به کاتالوگ طراحی های انجام داده شده و قیمت دکوراسیون فروشگاهی آن ها توجه بنمایید تا بتوانید طراحی فروشگاه خود را به یک شرکت مطمئن با قیمت دکوراسیون فروشگاهی مناسب بسپارید.

طراحی ویترین فروشگاه

در طراحی دکوراسیون فروشگاه ویترین مغازه نقش بسیار مهمی دارد. ویترین مغازه به عنوان نماینده اجناس داخلی مغازه را برای اشخاصی که در محیط بیرون قرار دارند به نمایش می ‌گذارد. هرچقدر ویترین مغازه شما طراحی خاص تر و ویژه تری داشته باشد و در عین حال بتواند اجناس و کالاهای داخل مغازه را بهتر معرفی کند؛ افراد بیشتری را به وارد شدن به فروشگاه ترغیب می کند.

چیدمان درست، رنگ بندی و نورپردازی جدید در ویترین مغازه کمک بسیاری به جلب نظر مشتری به سمت فروشگاه می ‌کند. دکوراسیون فروشگاهی باید به گونه ای باشد که بیننده را به مشتری تبدیل کند. در ساخت دکوراسیون باید از بهترین مواد و متریال ها استفاده شود. قیمت دکوراسیون فروشگاهی با توجه به جنس مواد به کار برده شده در طراحی تفاوت می کند.

طراحی ویترین فروشگاه 

توجه به چند نکته در طراحی دکوراسیون فروشگاهی

یکی از مهمترین و در عین حال ساده ترین نکات طراحی و دکوراسیون فروشگاهی نحوه نورپردازی محیط است. قیمت دکوراسیون فروشگاهی با رنگ بندی و نورپردازی مدرن مقرون به صرفه تر و ارزان تر است.

در طراحی داخلی فروشگاه باید تمامی فضا به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد. احساس آرامش و راحتی مشتری در هنگام ورود به فروشگاه باعث می شود مشتری با خیالی آسوده از تماشای اجناس داخل مغازه لذت ببرد و به انتخاب کالای مورد نظر خود بپردازد.

در طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید به سن، جنس و…  افراد مراجعه کننده به فروشگاه توجه شود تا طراحی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید به گونه‌ای باشد که هر سلیقه و قشری را در بر گیرد و رضایت عموم را در پی داشته باشد. توجه داشتن به تمامی نکات در کنار یک دیگر و طراحی یک نقشه مناسب نیازمند مهارت و داشتن تجربه کافی است و پرداخت قیمت دکوراسیون فروشگاهی در مقابل داشتن یک طراحی منحصر به فرد بسیار مقرون به صرفه است.

قرار دادن حق انتخاب زیاد مشتری را دچار سردرگمی می‌ کند و در نهایت ترجیح می دهد انتخابی نداشته باشد. پس لازم نیست فروشگاهی پر از جنس و کالا داشته باشیم.

اگر فروشگاه شما دارای چند محصول برای فروش است می‌ توان این محصولات را در کنار یکدیگر به طوری ست نمایید که مشتری را ترغیب به خرید اجناسی که حتی در نظر نداشته نیز بنمایید.

مشاهدات نشان داده فردی که داخل مغازه وارد می شود ابتدا به سمت راست فروشگاه می رود و دیوار سمت راست نظر او را بیشتر به خود جلب می ‌کند.طراحی و چیدمان محصولات در این دیوار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مسیر و دنبال کردن اجناس در فروشگاه می ‌تواند توسط کف پوش های خاص برای مشتری مشخص شده باشد. قیمت دکوراسیون فروشگاهی در این گونه موارد افزایش می یابد اما در قبال پرداخت قیمت دکوراسیون فروشگاهی بیشتر، جذب مشتری نیز بیشتر خواهد شد.

داشتن فضای کافی صندلی برای استراحت همراهان نیز باعث می ‌شود مشتری با خیالی آسوده و راحت تر به تماشای و خرید در فروشگاه بپردازد.

طراحی دکوراسیون فروشگاهی

 

تیم حرفه ای رایکا سازان

بی‌تردید طراحی دکوراسیون و چیدمان فروشگاه در کنار برند محصول یکی از مهم ترین گزینه های جذب مشتری محسوب می شود.طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید به گونه‌ای خاص و هوشمندانه باشد تا با اولین نگاه نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

با سپردن طراحی دکوراسیون فروشگاهی خود به یک تیم باتجربه و ماهر در زمینه طراحی انواع دکوراسیون ها احتمال هرگونه خطا و اشتباه در طراحی دکوراسیون فروشگاهی را به صفر کاهش دهید.

تیم دکوراسیون فروشگاهی و غرفه سازی نمایشگاهی رایکا سازان با قیمت دکوراسیون فروشگاهی مناسب و مقرون به صرفه برای فروشگاه شما طراحی منحصر به فرد و خاص خود ارائه می دهد. با بالاتر رفتن قیمت دکوراسیون فروشگاهی و به طبع طراحی زیبا تر و استفاده از متریال های بهتر سود بیشتری برای فروشگاه شما به ارمغان خواهد آورد.

گوش سپردن به نظرات صاحبان فروشگاه، طراحی نقشه، پیاده سازی سه بعدی نقشه و... از جمله کارهای اولیه یک تیم حرفه ای می باشد. طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید به گونه ای صورت بگیرد که علاوه بر زیبایی به سرعت قابل پیاده سازی باشد.

بازدید از تمام بخش های فروشگاه نکته مهمی است که باید به شیوه ای هنرمندانه و خلاقانه مشتری را ترغیب به دنبال کردن کلیه اجناس فروشگاه نمود.

 

سایر مقالات
نحوه انتخاب دکوراسیون نمایشگاهی مدرن
نحوه انتخاب دکوراسیون نمایشگاهی مدرن
دکوراسیون نمایشگاهی مدرن درایجاد فضایی جذاب و دلنشین حائز اهمیت است. در دکوراسیون نمایشگاهی مدرن، انتخاب رنگ و نورپردازی از امور مهم به شمار می رود.
ادامه مطلب
اهمیت دکوراسیون نمایشگاهی استاندارد در جذب مشتری
اهمیت دکوراسیون نمایشگاهی استاندارد در جذب مشتری
آیا می دانید اهمیت دکوراسیون نمایشگاهی در جذب مشتری بسیار زیاد است؟ هر ساله در شهرهای مختلف یک سری نمایشگاه برگزار می شود که حجم زیادی از مشتریان را به سمت خود می کشاند به این ترتیب وجود یک دکوراسیون نمایشگاهی مدرن و شیک سبب می شود که حس مثبتی در مشتریان ایجاد شود اعتبار به خرید افزایش یابد.
ادامه مطلب
ساخت غرفه‌های نمایشگاهی
ساخت غرفه‌های نمایشگاهی
غرفه‌های نمایشگاه مکانی برای نشان دادن کالا و یا خدمات ارائه شده از سوی یک کسب و کار هستند و به دلیل درگیر کردن قوای بصری افراد می‌توانند به یکی از مهم‌ترین نقاط تبلیغاتی یک کسب و کار تبدیل شوند.
ادامه مطلب
سفارش جدیدترین غرفه سازی نمایشگاه
سفارش جدیدترین غرفه سازی نمایشگاه

امروزه در نمایشگاه‌ها تنوع غرفه سازی بسیار بالا است، زیرا غرفه‌های نمایشگاهی یکی از روش‌های تبلیغات محصول می‌باشند. با توجه به سلایق مختلفی که وجود دارد انواع گوناگونی از غرفه‌ها توسط شرکت‌های مختلفی ساخته می‌شود که هرکدام از آن‌ها جنس متفاوتی دارد. در ادامه بهترین نوع غرفه سازی را به شما یادآوری خواهیم کرد و در آخر این شما هستید که بنا به سلیقه خود و هزینه‌ای که می‌خواهید تقبل کنید نوع سازه مدنظر را برای غرفه سازی انتخاب خواهید کرد.

ادامه مطلب