چهارمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم

1396/06/22 | تعداد نظرات :0

 در این نمایشگاه ماشین آلات و مواد اولیه تهیه این محصولات مانند چرم، زیره و چسب به نمایش در می‌آیند. انواع محصولات نظیر کفش‌های کلاسیک، ورزشی، کیف و پوشاک چرمی در این نمایشگاه عرضه می‌شوند. با مراجعه به این نمایشگاه می‌توان از جدیدترین فناوری‌های به کار رفته در تولید کیف و کفش و چرم اطلاع یافت و مدرن‌ترین محصولات تولید شده در این زمینه را مشاهده کرد. 
نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته در چه تاریخی برگزار می‌شود؟
چهارمین نمایشگاه بین المللی كیف، كفش، چرم و صنایع وابسته در تهران در تاریخ 3 تا 6 آبان برگزار می‌شود. برای نخستین بار در سال ۱۳۹۱ بود که  اتحادیه کفاشان دست دوز تهران اقدام به برگزاری این نمایشگاه کردند و همان سال ایران میزبان نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند، آذربایجان و عراق بود.

اما در سال 1393 اتحادیه کفاشان دست دوز تهران با مشورت با اتحادیه‌های چرم تهران، کفش‌های ماشینی، سراج‌ها، چرم مصنوعی و جامعه صنعت کفش و انجمن صنعت چرم ایران سومین دوره را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین ‌المللی تهران برگزار کرد. در نمایشگاه آن سال علاوه بر تولیدکنندگان داخلی بیش از ۱۳۵ شرکت خارجی حضور به هم رساندند و انواع کالاها و تولیدات چرمی، انواع دستگاه‌های لیزری، دستگاه پرس، دستگاه‌های جین زن، انواع ماشین دوخت و دیگر صنایع و تجهیزات را به نمایش در آوردند. حضور هیئت تجاری چهل نفره ایتالیا و همچنین بزرگ‌ترین شرکت و انجمن صنعت چرم جهان در این نمایشگاه از مهم‌ترین رویدادهای آن زمان بود.

 
دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
برچسب ها
تبلیغات متنی
تجهیزات نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان ارئه دهده بهترین تجهیزات نمایشگاهی در ایران

غرفه سازی رایکا
شرکت غرفه سازی رایکا سازان بهترین طراح غرفه های نمایشگاهی در کشور

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان طراح و مجری ساخت و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی در ایران