اسپیس فریم چیست ؟

1396/12/15 | تعداد نظرات :0
اسپیس فریم ها به طور کلی شامل شبکه های دو و چند لایه در فرم های صاف یا آزاد می باشند. اسپیس فریم ها به طور معمول به عنوان سیستم های سقف استفاده می شوند، اما آنها همچنین می توانند برای حمایت از کف استفاده شوند. ورودی ها، عرصه ها، غرفه های نمایشگاه ها، مناظر، مراکز کنوانسیون ها، مساجد، پایانه ها، ایستگاه های بزرگ، امکانات ورزشی، پوشش مخزن، کلیساها، پوشش های استخر، مراکز خرید، سالن های استادیوم، پنجره های شیب دار، انبارهای بزرگ، برج ها، ایستگاه های فضایی و سیستم عامل های شناور نیز می توانند از اسپیس فریم ها ساخته شوند.
از مرسوم ترین موارد استفاده از اسپیس فریم ها، استفاده آنها در غرفه های نمایشگاهی است. سیستم اسپیس فریم ها در فضای باز و فضاهای بسته ی نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم ارزان هستند و نصب  آنها آسان می باشد. به طور کلی سیستم شامل لوله های فلزی است که در نقاط خاص، طبق نقشه از قبل طراحی شده به یکدیگر متصل می شوند و با نصب یک چادر محافظ می توان ازآن به عنوان غرفه در برابر باد، باران و نور خورشید محافظت کرد. این سیستم را میتوان در فرم های منحنی و خطی طراحی و اجرا کرد. البته شاید این سئوال شاید برای همگان پیش بیاید که تفاوت اسپیس فریم با داربست چیست؟ اسپیس فریم شبیه به داربست است؛ با این تفاوت که بسیار شکیل تر بوده و تنوع شکل پذیری بالای اسپیس فرم،از لحاظ منحنی و قابلیت قوس پذیری این سازه را غیرقابل مقایسه با داربست می نماید ،از مهمترین فاکتورهایی که باید در کنار تولیدمناسب و باکیفیت از اسپیس فرم در نظر گرفت، طراحی مناسب و مقرون به صرفه جهت کاربری های گوناگون آن است. 
طرح ایده آل اسپیس فرم، طرحی خواهد بود که متناسب با کاربرد ویژه و مخصوص به خودش طراحی شده باشد،
قادر به تامین نیاز بصری بیننده باشد و پس از نصب و استقرار استحکام کافی را داشته باشد و در مهمترین قسمت حالتی بهینه جهت تولید در نظر گرفته شود تا بتواند از تحمیل هزینه های مازاد جلوگیری کند.
باتوجه به وزن پایین واستحکام بالا و قابلیت نصب سریع اسپیس فریم و سهولت درجابجایی سازه همواره استفاده از اسپیس فریم ها به عنوان اولین و مناسبترین پیشنهادات مجریان نمایشگاه ها خواهد بود. اسپیس فریم ها نیز درصنعت غرفه سازی و نمایشگاهی ایران همزمان با رشد صنعت تبلیغات وخدمات نمایشگاهی به یکی ازملزومات اجرای سازه های نمایشگاهی تبدیل شده است. درصنعت نمایشگاهی از اسپیس فریم ها در ساخت غرفه، سوله، سالن، قاب بنر، طاق نصرت و خدمات تشریفاتی استفاده می شود.
حال آنکه اگر شما برای ساخت غرفه نمایشگاهی خود،تصمیم به استفاده از اسپیس فریم ها گرفته اید. پس از انتخاب غرفه های از پیش ساخته شده، می توانید با بهره گرفتن از خدمات و مشاوره شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی از این سازه بهره گیرید. شما می توانید با یک طرح سفارشی،سفارش خود را برای ساخت اسپیس فریم سفارشی به یکی از شرکت ها و مجریان واگذار نمایید و یا اینکه از اسپیس فریم های آماده و از پیش ساخته شده بهره گیرید و در مدت زمان نمایشگاه به اجاره اسپیس فریم های نمایشگاهی روی آورید. با استفاده از استندهای چاپی با نام و لوگو سازمان خود شما می توانید اسپیس فریم های اجاره شده را در مدت زمان استفاده شخصی سازی کنید.
انتخاب اجاره کردن اسپیس فریم برای ساخت غرفه نمایشگاهی ،با توجه به گران بودن قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی توسط چوب و نئوپان ،انتخاب بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای خواهد بود. قیمت ارزان اسپیس فریم اجاره ای نسبت به دیگر سازههای نمایشگاهی اجاره ای از ویژگیهای بارز اسپیس فریم نمایشگاهی اجاره ای میباشد. سازه اسپیس فریم اجاره ای در اسرع زمان در محل مورد نظر قابل اجرا است.و می توانید در کمترین زمان و کمترین هزینه غرفه نمایشگاهی شما را البته با انتخاب های هوشمندانه شما از میان انواع اسپیس فریم های اجاره ای متمایز کند.
دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
برچسب ها
تبلیغات متنی
تجهیزات نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان ارئه دهده بهترین تجهیزات نمایشگاهی در ایران

غرفه سازی رایکا
شرکت غرفه سازی رایکا سازان بهترین طراح غرفه های نمایشگاهی در کشور

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان طراح و مجری ساخت و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی در ایران