نمایشگاه فرش دستباف سال 1396 کی و کجا برگزار می‌شود؟

1396/06/01 | تعداد نظرات :0

بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف تهران امسال در سال 1396 در تاریخ 1 تا 7 شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار می‌شود. این نمایشگاه تخصصی ترین نمایشگاه عرضه فرش دستباف و یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت فرش دستباف در ایران و جهان است.برگزارکننده این نمایشگاه امکانات و تسهیلات مخصوصی برای حضور بازرگانان فعال در زمینه خرید و فروش محصولات در خارج از کشور فراهم می‌آورد. در سال‌های پیش، تاجرانی از کشورهای مختلف دنیا در این رویداد مهم شرکت کرده‌اند. در این نمایشگاه شرکت‌های فعال در صنعت فرش دستباف کشور حضور دارند و گنجینه‌ای از فرش‌های دستباف و آثار بی‌نظیر ایرانی را به نمایش می‌گذارند. همچنین، انواع فرش‌های دستباف از مناطق مختلف ایران در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف در آن عرضه می‌شود. انواع قالی‌ و قالیچه، گلیم و تابلو فرش‌های متنوع و رنگارنگ در غرفه‌ها به نمایش درمی‌آیند و همچنین بهترین فرش‌های عتیقه و معاصر در کشورمان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرند و چشم‌ها را خیره خواهند کرد.  

نمایشگاه فرش دستباف سال 1396 کی و کجا برگزار می‌شود

از اهداف نمایشگاه فرش دستباف امسال می‌توان به افزایش صادرات فرش در کنار فروش‌های داخلی، معرفی ظرفیت تجارت اقتصادی، برنامه‌ریزی و بررسی موانع و نقاط ضعف صنعت فرش، ایجاد بستر مناسب به منظور سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، تولید زمینه‌های کارآفرینی، معرفی کالاها و همچنین نوآوری‌ها به دست‌اندرکاران هستند. زمانی که این نمایشگاه بتواند بین تولیدکنندگان داخلی رقابت سالم ایجاد کند، به یکی از اهداف مهم خود رسیده است. ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان این کالای ارزشمند از مهم‌ترین هدف‌های این نمایشگاه است. شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران باید با اهداف والا و برنامه‌ریزی‌های حساب شده اقدام به شرکت در این نمایشگاه بکنند تا حضورشان مؤثر باشد. در نمایشگاه فرش دستباف امسال بیش از 700 مشارکت‌کننده فعال در این زمینه شرکت خواهند کرد. بازدیدکنندگان این نمایشگاه نیز اغلب تاجران و خریداران فرش دستباف از داخل و خارج کشور هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف تهران 96  به بخش اخبار وب سایت شرکت رایکا سازان مراجعه کنید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
برچسب ها
تبلیغات متنی
تجهیزات نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان ارئه دهده بهترین تجهیزات نمایشگاهی در ایران

غرفه سازی رایکا
شرکت غرفه سازی رایکا سازان بهترین طراح غرفه های نمایشگاهی در کشور

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان طراح و مجری ساخت و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی در ایران