نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

1396/06/22 | تعداد نظرات :0
این نمایشگاه در سال گذشته با حضور 800 شرکت صنعتی از 33 کشور جهان برگزار شده است. همچنین، فرصت بسیار مناسبی را برای صاحبان صنایع فعال در این حوزه فراهم می‌آورد تا بتوانند توانایی‌ها، کالاها و دستاوردهای خود را در سطح گسترده ارائه دهند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تأسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره ببرند. این نمایشگاه در 13 سال گذشته بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تأسیسات ساختمان در خاورمیانه بوده است و همواره استقبال بی‌نظیر از آن شده است. برگزاری کارگاه‌ در غرفه‌ها از مهم‌ترین و کارآمدترین دستاوردهای این نمایشگاه است.   

نمایشگاه بین‌ المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در چه تاریخی و کجا برگزار می‌شود؟

شانزدهمین نمایشگاه بین ‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی امسال (1396) به مدت چهار روز در تاریخ 3 تا 6 آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

چه محصولاتی در نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی عرضه می‌شوند؟
انواع سیستم‌های تأسیساتی مانند: انواع رادیاتور و حوله خشك كن؛ انواع شیرآلات ساختمانی و صنعتی؛ انواع پمپ و فیلتر؛ تجهیزات تصفیه آب؛ سیستم‌های فاضلابی و رسوب زداها؛ انواع عایق‌های صوتی و رطوبتی؛ بوسترها؛ مشعل و تجهیزات اطفای حریق؛ مبدل‌ها و عایق‌های حرارتی و برودتی و انواع ابزار سنجش و اندازه‌گیری.

انواع لوله و اتصالات مانند: لوله و اتصالات پلیمری؛ انواع پلی پروپلین و پلیکا؛ لوله و اتصالات فاضلابی و اتصالات جوشی؛ لوله و اتصالات دو جداره و چند لایه؛ لوله و اتصالات آهنی، چدنی، مسی و برنجی؛ لوله و اتصالات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ لوله و اتصالات انعطاف پذیر و انواع عایق لوله و اتصالات.

تجهیزات الكترونیكی و سیستم‌های اتوماسیون منزل مانند: سیستم‌های روشنایی، امنیت و هشدار حریق؛ انواع تابلو برق، کنتور و انواع كلید و پریز؛ تجهیزات و لوازم جانبی آسانسور؛ سیستم‌های كنترل هوشمند ساختمان و تأسیسات آن؛ انواع سیستم‌های كنترل ساختمانی تحت وب؛ سیستم‌های مدیریت انرژی و كنترل دما.
دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
برچسب ها
تبلیغات متنی
تجهیزات نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان ارئه دهده بهترین تجهیزات نمایشگاهی در ایران

غرفه سازی رایکا
شرکت غرفه سازی رایکا سازان بهترین طراح غرفه های نمایشگاهی در کشور

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی
شرکت غرفه سازی رایکا سازان طراح و مجری ساخت و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی در ایران